search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » server na je vecito prazan..:)
server na je vecito prazan..:)
ChawA DATUM: SUBOTA, 2009-08-22, 22:24:26 | PORUKA # 1




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ovako server nam je stalnooo prazan ili nismo nesto popularni ili ne znam sta...salim se...fora je u tome sto ljudi iz naseg klana idu na tudje servere i ne trude se da napune nas a vazno je da nam dolaze ljudi da budemo poznatiji...i da cast izuzetcima a nabrojacu ih to su dreed i zeko koji se stvarno trude i pune nam server ali to kratko traje bude 1 sat pun i onda se svi razidju...i ako sam nekog zaboravio pod izuzetke stvarno sry ne mogu sad da se setim...a ostali ljutite se sta vam ja mogu al na ovoj oblasti ste cist 1..heheheh
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-08-23, 15:21:51 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
JA napravio one bindove Legend3 :: ServeR i ip i ta cuda, vidim i Cheta isto ima to, malo nas reklamiramo, ali stvarno treba cesce da igramo na nasem serveru...
 
ApiS DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-24, 14:05:02 | PORUKA # 3




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Slazem se ....u potpunosti...

Podrzavam to sto server nije samo S&D, nego ima dosta i DM, mada bi trebalo uvesti TDM da se pici, provalio sam da ljudi dosta djuskaju TDM....Ali opet to privlaci mnogo pajsera koji samo kvare igru kao i onih koji varaju....

Mislim da je to razlog sto server i nije toliko pun jer , jednostavno uvek je neko od admina na XF i sledi kick, a malo ljudi igra danas bez varanja narocito preko dana....Ali opet STRIKNO trazim da server uvek bude cist i da nema ljudi koji ga useravaju chitovima i spamovima....

Odrzimo makar nas server cist a still igre extra

Pritiscimo do kraja....

Apis

 
Nemo DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 14:31:07 | PORUKA # 4




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
da i ja se slazem a i mozemo na drugim serverima bindat pomalo nas ip!! JEL SE SLAZETE??? i usput ja kad sam igrao na serveru svi su glitchali a nisam im mogao nista jer nisam imao rcon stalno glitchaju itd



POST IZMIJENIO cicolinac - SRIJEDA, 2009-08-26, 14:33:06
 
ApiS DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 14:50:02 | PORUKA # 5




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Mozda bi trebao da postujes ovde bindove cisto da vidimo formu, pa da i ostali koristimo isto...lakse se pamti kada svi koriste isto...
 
Nemo DATUM: SRIJEDA, 2009-08-26, 14:53:07 | PORUKA # 6




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ok evo moze ovako

Legend3 dobile server ip 217.118.24.78:28912

Added (2009-08-26, 14:53:07)
---------------------------------------------
zaboravio sam rec jos nesto upravo sam izasao iz servera sad i stalno koriste script menu i glitchaju al di su oni sta imaju rcon jer nemozemo ovako trebamo strogi bit oni glitcjau i vide da ih necemo kikat moramo da kikajemo!!!!!!!!


 
GralE DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-27, 18:07:18 | PORUKA # 7




Marijan
POSTOVA: 77

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Beograd-Serbia
Ja nisam u clanu, al' ja smatram da ljudi dolaze na vas server da se zajebavaju, jer cesto je DM i onda sam rade glich i nista vise...mislim da bi trebali imat S&D jer vecina ljudi to voli igrat, imate 14 slotova sto je super jer 7 vs 7 je bolje nego 12 vs 12, server nije tesko napunit samo da se igracima svidi, jer nema puno dobrih servera, morate imat samo aktivnog admina koji ce provjeravat server i kickat citere i kad se skuzi da na serveru nema citera ljudi ce dolazit jer na severima poput PLAY4FUN SERVER ili Badboys ima nekad citera i sigurno ce doc kod vas ako vide da pazite na to...ako ocete mogu i ja stavit bind sa vasim ip-om biggrin
 
ApiS DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-27, 19:01:48 | PORUKA # 8




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Mudro Zbori ovaj djecarac...Svaka mu je kao u Broja Jedan..

napomena; videti brojeve Alan Forda da bi se pojasnilo gore navedeno.

 
BRABUS DATUM: PETAK, 2009-08-28, 13:22:54 | PORUKA # 9




Djordje Drazic
POSTOVA: 10

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Jeste da nisam u klanu ali moram da vam kazem da ubacite TDM i da nebude uvek Toujane jer je vise smorila.Vasi iz klana bi trebali vise da igraju jer je server cesto prazan.
 
Nemo DATUM: PETAK, 2009-08-28, 13:25:58 | PORUKA # 10




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ma ISTINA SE SVE STA KAZETE ALI JE PROBBLEM STA NEMA NIKOGA KO JE ONLINE I IMA RCON TREBALI BI SVI IMAT RCON ALI NE DA GA KORISTE BZVZ NEGO BAS KAD TREBA ENO IMAJU AUTOMATE SAD GLITCHAJU I WHERI

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » server na je vecito prazan..:)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: