search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Razno/Miscellanous » Opustite se/Relax » Muzika (Sta volite da slusate?)
Muzika
GralE DATUM: PONEDELJAK, 2009-09-14, 20:57:23 | PORUKA # 21




Marijan
POSTOVA: 77

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Beograd-Serbia
kobra hrvat sam al imam neku dozu srbstva u sebi biggrin pogotovo za muziku, di ces bolje od miroslava ilica ili mitra mirica smile
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-09-14, 21:05:08 | PORUKA # 22




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxaxax...pa tako nekako i dodje jbg...ovi turbo folkeri se svudje slusaju....po Bosni sam ljetos bio (gdje su muslimani)..ovi narodnjaci otkidaju....bio sam u Hr..narodnjaci otkidaju...najajce feste su uz Mikija Ilica :PpPPPP i Sapketa...i Ivanova korita :DDDD
 
aQua DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 00:08:10 | PORUKA # 23




Ivan Hut
POSTOVA: 39

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
yoOOo peace Bro.O's...eo da se uključim...nema meni pjesme dok meni Marchello,Deniro,TargeT,El Bahhate ne nabace liriku uz beat....nisam pono nikakav lik da furam hlace i tur do koljena samo slušam dobar HiPHoP aKa RaP...Jeste da znam većinu narodnjaka jer ima 3 starija brat koji samo to i slušaju tak da ono ^_^...ugl...nitko neka nista ne kaze dok ne odlusa par njihovih pjesema da čujute šta su riječi a ne neki stihovi samo da je rima on poputa onih jebenih urbanih oscarovih glupostiiiii kao ja sam zmija,medo brundo i ta sranjaaaa.!!!!! To jebeno SuXa....i volim poslusat neku dobru stranu pjesmu...poput grupe evanesence,SoaD,i tak to..takodjer volim neke strane hiphopere...ako ko oce da mu preporučim neku jaku pjesmu samo nek mi se javi :]...

 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 11:14:17 | PORUKA # 24




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ja ovako privatno preferiram stranu muzku..i to onu sa brzim ritmovima..HAuS takodje slusam...ma ustvari ne mogu recxi da slusam ijedan pravac iskljucivo..slusam sve zivo...ako mi se pjesma svidi ja cu je slusati...kog god zanra bila...
Kad neko pita koji ti je omiljeni opjevac...ja kazem nijedan...jer svaki od njih ima po 1-2 pjesme na albumu dobre i to je to..i necu ja sad slusati sve od njega...zato sto je dobar pjevac..znaci do pjesme je...kazem vam..volim malo brzi ritam...pjesme koje basa dosta imaju...
Ali kad se izadje preko vikenda..najjaca je ona "Izasla je tuzna iz malog kafica i krenula nekud niz ulicu dugu...od bola mi tada rijec u grlu stade...ej zivote brate sto razdvajas mlade :DDDDD
Narodnjaci Rules od petka do subote :DDD
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 13:12:22 | PORUKA # 25




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Haahahahhaah, ma bolja je ona od Halida " Hej kafano necu vise, drug mi nisi bila, ta zena mi bol zadala ti je vecom ucinila..."... ili Saban "Otvori mi svoja vrataaaaaa, ja sam covek koji kucaaaaa, verni sluga sto te moli, zarobljenik sto te voli ti KRALJICE MOGA SRCA....." Pesma je ludacka, da vidite kako ribe kod nas padaju na ovo, bruka....

A da, da nezaboravim od blek Pantersa "Ja baraba, a ti vila"... E uz ovu pesmu devojke tek otkidaju....

 
Karat3KiD DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 13:36:49 | PORUKA # 26




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ove dvije su ti jake ali ova zadnja nigde veze....ali lukasa si zaboravio jbt.....ubiti se od alkohola kad ga cujues

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 13:40:17 | PORUKA # 27




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Brate ni ja je ne gotivim, nego sam primetio da cupike uz ovu poslednju otkidaju samo tako, a ja se onda samo priblizim uz njih i primenjujem taktiku MALI MRAV....
 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 15:31:28 | PORUKA # 28




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxaxa...MALI MRAV taktika..najjaca :DDDDD
A znas onu "S namerom podjoh u veliki graaaaaaaad...ostade zamnom moje rodno mestoooooooooooo...na rastanku majka grlila me duuuuuuugo...cuvaj se sine i pisi nam cesto...A ja sam poceo da lutaaaaaaaaaaam...ja vise ne znam s kim ......
JOj moramo se okupiti negdje..da ovaj repertoar ispucamo :DDDD
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 15:56:00 | PORUKA # 29




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Jaoj pa gde me najde..... Hahahahahahah.... Pazi nije losa ni taktika SLEPI MIS....

Mada bi nama legla od Radeta Jorovica "Zene vole oficire", jaoj himna Legendi taman.... "Kad obucem uniformu, zagleda me svaka zena stacu kad mi brate stoji kao salivena, kad me vide oci sire, zene vole oficire...." a pogotovo onaj deo "Kad me vidi zena stane, Dobro jutro kapetane, u stranu se malo sklonim skinem kapu i poklonim"... jooooj OJSA!!!!!

A posle Haris "Dajte vina hocu looooooom, dajte cigane za stooooooo, nek' sviraju nek' me razbole, KAD ME NJENE OCI NE VOLE!!!!!!"

Joj, samo da se nadjemo negde, pa udri do zore......

 
Legend3::GruboR DATUM: UTORAK, 2009-09-15, 19:51:33 | PORUKA # 30




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
Jaooo samo jos malo da polozimo pa gde ce nam biti kraj svaki vikend u nekom drugom gradu biggrin :D biggrin ima da bude ludnica... A mi neki cemo da se vidimo uskoro, Head nadam se da ces i ti da dodjes kad nam bude dolazio Kapetan od belu ladju biggrin
 
Forum » Razno/Miscellanous » Opustite se/Relax » Muzika (Sta volite da slusate?)
Search: