search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » cone conic hoce objasnjenje (KK)
cone conic hoce objasnjenje
Legend3::BekI DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 10:42:36 | PORUKA # 51




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
dA li mozes vrjerovati da ja progovorio nisam:). A sto se tice stale iz nje niko ne izlazi, koda su se okotili tu xDDD(sala).
HeadHunter ne zaboravi da se napricamo xaax
 
Legend3::ConE DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 12:45:41 | PORUKA # 52




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
HH znam sta hoces da kazes jesam bio najgori i imao negativan skor ali boli me kurac kad ne igram redovno kao prije. biggrin
 
Legend3::BekI DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 12:57:29 | PORUKA # 53




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Ma samo nek se igra, a to ce doci sve pod svoje
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 13:41:13 | PORUKA # 54




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Cone nisam ja to rekao... xD to si ti sam sad izgovorio... Salim se xD Ali ti i beki ste me najvise iznenadili... pozitivno naravno....
 
Legend3::RtZ DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 16:03:04 | PORUKA # 55




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja sam doso na server i vidio sam PING 200,SPRINTANJE,NEMA POLYGONA,...al cak bi i preso preko toga da je ping bio manji al jbg nemogu igrat sa 200 ping
 
Legend3::BekI DATUM: PONEDELJAK, 2011-02-14, 18:49:02 | PORUKA # 56




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Ja bas volim standardnu igru kao sto je na serveru SC-Klana.Kad bi tako bilo vise warova(Na time,tdm,max 125) i kad bi se tu ustelili nebi nam niko mogao zapet.
ps.To mi je prvi war(nisam igrao 2-3mjeseca)
 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2011-02-15, 12:58:13 | PORUKA # 57




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
aj ovako..s.to rece head necemo se baviti njihovim serverom vec nasim...al' kad smo vec kod njihovog servera smao da kazem par stvarcica...kao prvo znamo da je war bio frendli tipa....pa samo zato i pristali da igramo onaj mod...jer smo nekad i mi picili onaj mod i to nam je nesto zajednicko.......sto se tice onog moda (awe3b5...mslm da se tako zove...doduse je modifikovan) po meni je ono jedan od boljih modova za pub server.....ja bih jedino jos ubacio all wep mod.....da svi imaju sve oruzije...pa onda nema potrebe za mijenjanjem strana......drugo.....oni su ubacili maxfps 125 jer su drze teze da je bitno kako igras...a ne kakvu masinu imas.......dosta igraca u vrijeme kad smo mi igrali imalo je kante od kompa...30 fps max....a bilo je par ljudi sa dobrim masinama pa su nas derali ko volove.....i zato je do dan danas ostala ta teza o zastiti igraca saslabijim konfiguracijama....

sto se tice naseg servera...vidjecemo kako i sta...ja sam mislio da izmijenim neki pam mod......1.02 npr....kvalitetan je mod zbog nekih grafickih karakteristika,al' mi se ne svidja dio sa 1 snip 1 tg....jer ko ima brzi komp prvi uleti i oda uzima to !!!!

sto se wara tice....sta je tu je...definitivno se vidi nedostatak ts-a....a i uigranosti...moramo znati da oni igraju vec nekih 5-6-7 godina i da su ljudi navikli da igraju na vliko....tj tdm 10v10 npr.....al' nema veze...ja sam napomenuo da je ovo bio samo prijateljski mec i da iz njega treba da izvucemo pouku neku...a to je takticka neorganizovanost.....sto se mene tice konkretno zna Head, igraonica u kojoj igram standardno nije radila...pa sam isao u neku rupu...iu ako sto mozete vijdeti ping se nije spustao ispod 150....sledeci put cemo vidjeti cija crna vuna prede konja......

ja samo moram sve da pohvalim da fer i korektnom mecu...ja sam licno uzivao....osjetio sam ponovo car dobrog starog tdm-a na veliko...prava hard core pucacina !!!!

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2011-02-15, 14:32:56 | PORUKA # 58




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
E sa delom gde spominjes da ti se ne svidja deo sa 1 snip i 1 tg, se ne slazem stobom a pazi zasto... Ide mi na kurac kad vidim i tog jednog sa trencom a kamoli da masa njih uzme trenc i da roka na sve strane, a to ne smeta samo meni vec i vecini igraca koje znam... Mozda je za TDM neogranicenje tih pusaka uredu, mozda mi smeta jer prvenstveno igram CTF u kom ako ima nekoliko njih trenc ne mozes da ga uvatis pa da si bog otac kd uzme zastavu... takodje ne vidim poentu da svi imaju ista oruzja... ok, nemam nista protiv da se to proba, ali pod jednim uslovom, a to je da se izbaci rusko burence, jer sa njim u igri to nece liciti ni na sta...

Vidi se velika neuigranost, sto kaze NM jurimo svi ko copor pobesnelih pasa i pucamo na sve sto se krece, a onda nam spice bombu u centar i dignu nas na sve cetiri strane sveta, pa nas posle love i kidaju u parovima, dok se opet ne skupimo u grupu i sve tako... tek posle sam razmisljao da smo trebali da se podeli u dve grupe i da ih hvatamo u makazice, ali jbg... Mora se vezbati jbg, sami smo krivi zbog neaktivnosti klana, zato smo i onako izgubili, samo par momaka konstantno igra... Docice server uskoro i moramo malo da vezbamo ljudi.. Kako jednom rece Kristijan Golubovic, hiljade i hiljade sklekova!

 
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2011-02-15, 14:44:46 | PORUKA # 59




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Slažem se sa HeadHunter-om.
 
Legend3::BekI DATUM: UTORAK, 2011-02-15, 18:50:49 | PORUKA # 60




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Quote (Legend3::HeadHunteR)

Vidi se velika neuigranost, sto kaze NM jurimo svi ko copor pobesnelih pasa i pucamo na sve sto se krece, a onda nam spice bombu u centar i dignu nas na sve cetiri strane sveta, pa nas posle love i kidaju u parovima, dok se opet ne skupimo u grupu i sve tako... tek posle sam razmisljao da smo trebali da se podeli u dve grupe i da ih hvatamo u makazice, ali jbg... Mora se vezbati jbg, sami smo krivi zbog neaktivnosti klana, zato smo i onako izgubili, samo par momaka konstantno igra... Docice server uskoro i moramo malo da vezbamo ljudi.. Kako jednom rece Kristijan Golubovic, hiljade i hiljade sklekova!

U potpunosti se slazem sa tobom.
HeadHunter bolje od tebe nista cuo nisam :).. Ja sa "ZA", da se ubaci all weapons na server.Kao sto kaze hunter, trebali smo da im pravimo makazice a ne da se skupljamo na jedno mjesto i bomba nas pola ubije.
Ja sam govorio da 5 igraca idu s ledja a drugi pet da cekaju dok ih ne uhvatimo po sredini, ali 1 ce me poslusati a drugi nece,tako da smo imali TS bilo bi dosta drukacije(eto, u buduce da znamo) ima ih i FREE koliko sam vidio na SC-serveru
Pozz

 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » cone conic hoce objasnjenje (KK)
Search: