search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » PunY [PRIMLJEN] (prijava)
PunY [PRIMLJEN]
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2010-12-27, 13:42:42 | PORUKA # 41




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Druze.....sto vise cekas ulazak ce ti biti sladji....ovo mozes protumaciti i primjeniti na vise oblasti :))))) ej...ljudi su cekali i po 2-3 mjeseca pa opet su zivi...ne kazem da i ti moras cekati toliko...al' polako druze...strpi se....testirace te neko....ja sam vec predlozio da se jednom nedeljno odrzavaju treninzi aka testovi.....da se zakaze termin i da svi zainteresovani kandidati dodju na testiranje.....tako je najbolje...da se ovako ne ganjamo svaki dan !!!!

Sto se tice ove teme o godinama igraca.....jbg ja sam kao i HH....sad sve kontam da je '95 godiste klinjarija....djeca koja ne znaju sline obrisati...al' jbg to je do nas....sad je sasvim realno da bas to godiste preuzme igru....zato smo i poceli primati takve igrace......od ovih starijih nema vajde.....sad necemo ni postavljati neki limit u godinama..osim ako stvarno budu jadi neki....sad je najbitnije da nadjemo kvalitetne igrace...ali i ok likove...koji nece svirati onoj stvari.....eto neda mi se pisati vise....

 
Legend3::BekI DATUM: PONEDELJAK, 2010-12-27, 18:45:39 | PORUKA # 42




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Upravo tako Kobra, znas onu " NA MLADJIMA SVIJET OSTAJE", pa tako i na nama CoD2.Vec sam reko, da je on ceko ko i ja nekih 1mjesec ako ne i vise do sada bi se usafto i trazio pelene.
Pozzz
 
Legend3::AnteS DATUM: PONEDELJAK, 2010-12-27, 23:48:04 | PORUKA # 43




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Najjači je Bekineli biggrin čekao je tu od 25.8 a kaža mjesec dana lol .. Puny evo danas smo igrali war, bio si dobar. Mora se Rtz uvjerit kakav si da te još malo isproba happy

Added (2010-12-27, 23:48:04)
---------------------------------------------
U, ahahah.. Tek sam sada pročito da je primljen... Dobrodošao!
Aktiviraj nam se na forumu da ne bude da samo ja spamam i još par budala, poslo sam mu inv.

 
Legend3::RtZ DATUM: PONEDELJAK, 2010-12-27, 23:58:45 | PORUKA # 44




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ja cu ga probat kad tad biggrin
 
Legend3::BekI DATUM: UTORAK, 2010-12-28, 13:47:37 | PORUKA # 45




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Antes pa zar nisam cekao 1mjesec(tutiga je) biggrin
 
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2010-12-28, 13:50:02 | PORUKA # 46




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Čekao si 1 mjesec i 3 mjeseca ahhaah
 
Legend3::BekI DATUM: UTORAK, 2010-12-28, 14:04:43 | PORUKA # 47




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
:PPPPP
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » PunY [PRIMLJEN] (prijava)
Search: