search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Spirit [PRIMLJEN-IZBACEN] (Pustaj ili vam dosadjujem ;))
Spirit [PRIMLJEN-IZBACEN]
Legend3::ConE DATUM: PONEDELJAK, 2010-10-11, 22:26:23 | PORUKA # 41




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
aj ljudi instalirajte team speak da nekad suplju bacimo kad je dosadno kod kuce biggrin
 
Legend3::RtZ DATUM: PONEDELJAK, 2010-10-11, 22:42:56 | PORUKA # 42




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
ma ko vas jebe necu se ja vamo vise svama zajebavat...
 
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2010-10-12, 14:13:06 | PORUKA # 43




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
rtz??..a?
 
Legend3::ConE DATUM: UTORAK, 2010-10-12, 17:12:14 | PORUKA # 44




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
sta ovo rece biggrin
 
Legend3::GruboR DATUM: UTORAK, 2010-10-12, 17:55:29 | PORUKA # 45




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
sto posto se napio...
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-10-14, 15:49:36 | PORUKA # 46




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Druze.....ovi su izgleda napravili neku grupu za peglanje regruta :)))) nisu normalni majke mi ...al' ne mogu ih kriviti nego samo pohvaliti zato sto to rade...jbg imali smo mnogo losih iskustava sa svakakvom bagrom....JA LICNO ZA SPIRITA GARANTUJEM ...dobar je momak...tako da se sada samo trebalo posvetiti formalnim stvarima......pazi....taj cb je pickin dim...da se tako izrazim....cilj mo,a samin tim i cilj tima je da u buducnosti svi igraci imaju originale i da igramo malo"ozboiljnij'....to je jedini razlog zasto od sada trazimo taj org i cb nalog.....to sto ti mozes igrati samo vikendom nije nikakv problem...neki ne igraju ni toliko....samo opusteno....ja bih volio da te vidim u timu....najiskrenije ti to kazem....al' cisto radi postovanja nekih pravila trazene stvari se moraju ispuniti....takodje...ja ne vidim ni cemu zurba....ostavio si prijavu...ja sam ti garantovao ulazak samo kad rijesis te stvari....zato ti kad ih rijesis javi nam se i pricacemo....nikakva frka.......ovi indijanci te malo testiraju...sto je sasvim normalno i logicno....i na taj nacin gledmao kakv si covjek i kakv karakter...ne daj se :))0 jedino ti to mogui poruciti :))) to sto ti ne znas kako se trazi PB GUID nije nista strasno....odes na google i nadjes....nasao bih ti ja al' nemam vremena sad...jednom cu postaviti na sajt sve sto je potrebno.....ili otidji na clanbase.ggl.com uzmes hrvatski prevod i nadjes kako dobiti svoj PB GUID....ta stvar nama treba samo da bi provjerili igraca....da l' je cist i sl.....nadam se da razumijes......drzi se...ne daj se i andam se da ces biti dio naseg malog tima....jert mislim da je tebi mjesyo sa nama...uzivaj druze i samo lagano !!!
 
SpiriT DATUM: PETAK, 2010-10-15, 19:31:58 | PORUKA # 47
POSTOVA: 19

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Podgorica-Montenegro
TY BRACO DOBRO NIJE NISTA PROBLEM TY CAWA NA PODRSCI I TEBI KOBRA BRATE TY PUNO STA ZNAM PLS ADD ME ILI JA SAM VEC TEBE ADD PA KAD BUDES NA XF DA SE MALO ISPRICAMO LJUDI SORY ALI NEZNAM JA IMAM JEDAN ORG PROBACU SE REGAT NA CB AKO USPIJEM ALI AKO MI NEVALJA OVAJ ZA 1.3 ONDA PROBBACU KUPIT AKO USPIJEM ALI NEVJERUJEM DA CU MOCI JER CU PO MALO BITI SUBOTOM I NEDELJOM JER IMAM PUNO UCIT JER SAD SVI PITAJU I NESMIJEM POCET SA LOSIM OCJENAMA A I JA BI VOLIO KOBRA BITI U VASEM TIMU IZACU IZ SVIH KLANOVA AKO TREBA SAD CU SUBOTU I NEDELJU BITI POPODNE NADAM SE STA DA VAM KAZEM JOS ADD ME SVI DA SE BOLJE UPOZNAMO ZNAM VAS DOSTA IZ LEGENDI I TO JE TO BRACO MOJA AKO IMA SANSE DA UDJEM VOLIO BIH

Added (2010-10-15, 19:31:58)
---------------------------------------------
a mocemo i na ts se cut ako ocete imam wink neznam vise sta da vam kazem nadam se da ste uz mene i da cete me primiti biggrin sory sto prije nisam odgovorio jer sam imao previse ucit pa nisa mbio na kompjuteru

 
Legend3::RtZ DATUM: PETAK, 2010-10-15, 19:56:28 | PORUKA # 48




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia

slika govori 1000 rijeci

Added (2010-10-15, 19:56:28)
---------------------------------------------
igra 1.0,NEMA CB a nase je pravilo ako NEMA CB NEMA KLANA,nije spreman izaci oz ostalih klanova,

-=TigerS=-Spirit: tako da nepricaj puno jer vjerj mi kad ja pocnem da se svadjam dosadim
-=TigerS=-Spirit: svi kazu da neigram lose i da nisam los momak
-=TigerS=-Spirit: a ti uvjek nesto proitv
Rtz ॐ el DinamoZagreb !: jesi siguran?
-=TigerS=-Spirit: u vezi cega
Rtz ॐ el DinamoZagreb !: a ti uvjek nesto proitv
-=TigerS=-Spirit: da uvjek si proitv svega i imas milion zahtjeva
-=TigerS=-Spirit: u vezi sverga
-=TigerS=-Spirit: svega
Rtz ॐ el DinamoZagreb !: DA IMAM
Rtz ॐ el DinamoZagreb !: I STA SAD HOCES?
-=TigerS=-Spirit: ma nista aj oladi
-=TigerS=-Spirit: inacemo se posvadjat
-=TigerS=-Spirit: pls delete me inace cemo se posvadjat gadno
voli se svadjat(nisam ga nerviro imate tu cjeli razgovor)
itd.

 
Legend3::AnteS DATUM: PETAK, 2010-10-15, 22:53:16 | PORUKA # 49




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Quote (Legend3::RtZ)
voli se svadjat(nisam ga nerviro imate tu cjeli razgovor)
rolleyes
 
SpiriT DATUM: PETAK, 2010-10-15, 22:57:30 | PORUKA # 50
POSTOVA: 19

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Podgorica-Montenegro
RTZ E JOS MALO PRVO JOS JEDNOM MI SLIKAS RAGOVOR VJERUJ MI DA CU POLUDIT angry ETO CAK DO TE MJERE DA SAZNAM GDE ZIVIS ZNACI angry BOLI ME BRIGA ZA SVE SVATAS IAKO OVO STO NAPISEM SAD MOZDA MI ZA LEGEND UTICEM sad MOZDA I NE UDJEM ZBOG OVOGA ALI VJERUJ MI ZNACI NEVOLIM SE SVADJAT VIDI SE NA SLICI PRVO SI BALVAC SA SVIMA SAM DOBAR POCEV OD DRAGICKE KOBRE TAHE CAWE SA SVIMA ZNACI SKORO SAM DOBAR A TI POCNES DA MI SER..... angry DRUGO NISI NAPISO CJELI RAZGOVRO NISI SVE KOPIRO VEC SAMO JEDAN DIO STO NISI KOPIRO OSTALI GDE SI TI PSOVO..... angry I MNOGO MI JE KRIVO STO OVO NISAM JA VIDIO VJERUJ MI I SVI SKORO KAD SU ULAZILI PRIJE NIJE TREBO CB JER DOBRO ZNAM BRATE I JA SAM ZAMOLIO DA UDJEM BEZ CB I CAWA I ANTARA I KOBRA SU SE SKORO SLOZILI smile OSIM TEBE.....I JOS JEDNOM TI PONAVLJAM NEMOJ SLUCJANO VISE DA SAM TE VIDIO IDE TI ODMA DELETE IZ FRIEND LISTE I DA SI MI SNIMIO STA SAM DOPISIVO ILI DA SI ME UZEO U RIJEC angry ZNACI NECU VISE NI DAKOMENTARISES OVO STO PISEM JER SI MI SE POPEO NA GLAVU SA TVOJIM KOMENTARIMA I OSTALIM JADIMA JER AKO JA POCNEM TRAZIT KAKV SI TI VJERUJ MI BICE JADA CAK CU NAC DA SI WH AKO TREBA JER ZNAM PREVISE PRIJATELJA NE SAMO SRBOIJA HRVACKA I BIH VEC OD RAZNIH STRANA JER MI JE CILJ DA SE SPRIJATELJIM SA DOSTA NJIH I DA SE UPOZNAM PO MOGUCNOSTI JER AKO BOG DA UPOZNACU SE SA CAWOM KAD BUDEM ISO U BG NA RASPUST NADAM SE JOS JER SE MORAM DOGOVIRT SA NJIM A DOSAD SAM UPOZNO 10 LJUDI PREKO XF KOJI SU DOLAZILI NA MORE ILI PROLAZILI KROZ PG. I JAVE SE angry angry
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Spirit [PRIMLJEN-IZBACEN] (Pustaj ili vam dosadjujem ;))
Search: