search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Predlog... (WnB LegendA)
Predlog...
NEncho DATUM: NEDELJA, 2009-08-02, 15:55:28 | PORUKA # 1
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Mislim da bi trebalo da zahtevamo da nam kazu razlog da udju u klan od sada(ali da bude dobar)... Jer me je neki dan pitao neki lik mogu li da udjem u Legend3, ja sam pitao SHTO, a on je rekao MORAM IMATI 5 KLANOVA... Mislim da mi nismo za bacanje i da primamo olosh poput toga koji samo zeli OLAKO da pristupi shto je tako prosto... Koji ce mu ku*ac vishe klanova zbog nekog "kurcenja"... Takve likove NE PODNOSIM... Pa msm da bi trebalo to da uvedemo...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-08-02, 16:22:56 | PORUKA # 2




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Da, i meni se cini kao dobra predlog, al' samo 20% njih ce biti iskreno povodom toga, uglavnom ce svi pisati kako smo jak klan i pro ili tako ta ulizivanja, video sam toga mali milion na SAJ forumu u onim kandidaturama...
 
NEncho DATUM: NEDELJA, 2009-08-02, 17:11:08 | PORUKA # 3
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ali ne, taj odgovor necemo prihvatiti nego OZBILJAN ODGOVOR (koji nije na ta sranja kakav smo klan i tako to)!!! Videcemo koliko je ko zainteresovan kroz kandidaturu pa cemo mu dati odgovor...

Added (2009-08-02, 17:11:08)
---------------------------------------------
I [b][color=yellow]KAKO je ko zainteresovan!!!

 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2009-08-02, 20:34:23 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Da se lako primjetiti ko je za LEgend3 a ko nije...samo opusteno..samo ce oni pokazati kakvi su i sta su...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Predlog... (WnB LegendA)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: