search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Placanje!!
Placanje!!
Legend3::DreeD DATUM: SRIJEDA, 2010-01-27, 01:37:40 | PORUKA # 1




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Milos je rekao da sto pre dostavimo uplatnice tako da Cawice ti nastupas!!!
 
ChawA DATUM: SRIJEDA, 2010-01-27, 12:42:27 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ajmo sad ovako svi neka slikaju uplatnicu i postave ovde na forum ali pored te slike i otkucajte sto ste tamo napisali posto neki imaju VEOMA ruzan rukopis kao npr AntarA xD
I NECU SUVISNA SRANJA SAMO JEBEMNA UPLATNICA I OVO STO AM VAM REKAO....ajde da odradimo to...
 
Legend3::GruboR DATUM: PETAK, 2010-01-29, 13:31:55 | PORUKA # 3




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
ovako mene zanima zasto uopste njemu trebaju uplatnice, ako je to vec njegov racun on moze da vidi ko je uplatio, kada i koliko, ne razumem zasto mi da mu saljemo uplatnice, ja uplatnicu nemam, platio sam pre vise od mesec dana, moze da proveri na racunu mene a i tako svakog.....
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2010-01-31, 14:12:50 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Problem je Grubi sto on nema pristup racunima iz Hr-a i RS-a....vec se racuni vode na druge ljude (ako sma dobro razumio)....ovako mu lakse kad ima uplatnice sve..pa da vodi evidenciju...ali nije to toliko ni strasno...ko ima uplatnicu neka postavi...ili posalje sam milosu...a ko nema skontacemo nesta....

Ja sam jos za onu verziju da otvorimo mi nase racune.....i lagano kad treba podignemo pare sa nasih razuna i uplatimo sta treba....ali otom potom....

 
Legend3::GruboR DATUM: PONEDELJAK, 2010-02-01, 00:58:04 | PORUKA # 5




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
pa nek tako kaze, znaci trebaju mu uplatnice od ljudi iz Bosne i Hrvatske a ovo sto mi uplacujemo to je na njegovo ime i njegov racun, to moze sam da proveri...
 
Legend3::JaksA DATUM: PONEDELJAK, 2010-02-01, 17:21:20 | PORUKA # 6




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
slazem se sa svima :)))) ja sam svoju bacio... a sto se tice racuna, ja cu da ga otvorim a vi slobodno saljite pare biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-02-04, 14:37:58 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
biggrin biggrin biggrin Ne ozbiljno...zaduzicu po covjeka iz svake drzave da racun otvori...ili cu ja otvoriti jedan devizni :DDDDD
pa fino imamo svoje racune i nema vise zajebancije ....
Danas cu provjeriti da li kosta sta otvaranje deviznof racuna...ako bude da se placa nesta puno...poslacu ti poruku jaksa...pa ako si raspolozen...otvori racun...pa neka ovi iz Srbije odsad tu uplacuju....
A aj mi se javi iz Hr-a ko moze otvoriti tamo....
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Placanje!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: