search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » PLACENJE SERVERA!!!
PLACENJE SERVERA!!!
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-11-27, 14:49:19 | PORUKA # 11




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja 1-og decembra nema sanse da uplatim... Tad moram da uplatim skolarinu 10000 din., i moram da pomognem kucnom budzetu jer 4-og decembra slavim slavu, moram da dam mojima 50 jevreja xD.... Mocicu tamo oko 10-og da skupim tih 5 evrica....
 
ChawA DATUM: PETAK, 2009-11-27, 16:01:04 | PORUKA # 12




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
joooj ...ok i to za valute,pa imate roditleje pitajte jbt jeste mutavi...xDotkudja znam kolko je 1 evro dolazra maraka kuna lira pezosa i tih sranja...ja kazem 5 EVRA TREBA DA SE PLATI I KRAJ A VI VIDITE KAKO CETE...
 
Karat3KiD DATUM: PETAK, 2009-11-27, 19:51:52 | PORUKA # 13




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
jes tako je xD....a suvisnih komentara.....a moram i ja da chawa teze prebroji xD

 
Legend3::AnteS DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 11:06:09 | PORUKA # 14




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Quote (Legend3::AntarA)
AnteS... jel si tulav ?!... meni stara neda... a ja cu ti pokazat kako to ide ... u subotu ces doc do mene !

Ma necu onda ni ja , sry

 
Karat3KiD DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 13:54:01 | PORUKA # 15




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
hahaahahah......dobicemo mi KURAC od servera reko sam ja to....samo mi niko nevjeruje

 
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 20:39:47 | PORUKA # 16




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
sta sa uplatnicom?i jel nas ima dovoljno?
 
Legend3::GruboR DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 22:27:56 | PORUKA # 17




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
idite svi u tri lepe..... nemate 5 evra, pa odvojite od uzine par dana i to je to.... Chawo treba hitno sastanak i da se utvrde neka pravila, ko nece da plati nek ide iz klana i u pm....
 
Karat3KiD DATUM: SUBOTA, 2009-11-28, 22:48:02 | PORUKA # 18




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ma nek ne ide ne treba to nego sam ja chawi nesto drugo predlago al ko ga ebe sluso je kobru ovo je njegova ideja ....ja sam odma reko da od ovog nema nista samo smo bzv olagali za server....da je mene posluso sad bi igrali na svom serveru



POST IZMIJENIO Legend3::Karat3KiD - SUBOTA, 2009-11-28, 22:54:38
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 15:37:27 | PORUKA # 19




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ajde ne seri Kid ljeba ti....mislim stvarno da ako ne mozete da izdvojite 5 ecra za 6 mjeseci treba svi da izadjete ispred kuce....nadjete neku cvrstu granu (ali bas cvrsta da bude) i da se povjesate....
Cuvamo vas u timu jer ste stvarno ok momci a kad treba timu da se pomogne nema nikoga (cast izuzetcima)....
ljudi ima napolju koji cekaju da udju u tim i voljni su placati....
mslm stvarno ako toliko ne mozete da ucinite ...ne znam stvarno sta da kazem...jbt ja evo i ne igram na tom serveru a platicu ga...a ne mozete vi koji igrate !!!!!
Grubor je rekao sve !!!
Ja sa imam para placao bih ga sam jbt....ali nemam....frka nam je i ytrazim da pomognete ne timu ,ne meni...nego vama samima...ponavljam ovo ce biti vas server jbt..
ali kako hocete....
ima 10-ak ljudi koji hoce da se posvete timu i sto se mene tice to je sasvim dovoljno....
Ja sam svoje rekao.
29. je novembar...1 decembra dolazim da vidim koliko ljudi ce placati tu clanarinu...ko nece ja ne znam sta drugo reci nego zbogom...sry ali vidim da ne mozete da skontate da je ovo sve zbog vas...ponavljam...Legend3 ce trajati sa vama ili bez vas....bezbroj je igraca vani !@!!!
 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2009-11-29, 18:10:40 | PORUKA # 20




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
e slusajte DREED ce platiti sam ludak server tako je rekao...ii trajace normalno 1 mesec a za te pare da mi lepo skupimo pare onih 5 evra..mada mi glupo da decko daje sam pare...al opet sto da ne hahahah salim se...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » PLACENJE SERVERA!!!
Search: