search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Razor OCe u Povijest
Razor OCe u Povijest
Spike DATUM: SRIJEDA, 2009-07-15, 08:01:59 | PORUKA # 11
POSTOVA: 3

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

sta sada? wacko

 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2009-07-15, 09:29:17 | PORUKA # 12




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
:D...Kao sto sam ti rekao...djuskaj :)..Igraj na serveru i uzivaj..ostalo je na nama...PaZi..ja sam to svima govorio...ove Ljude u Legendama...svi se znamo duze vrijeme...sad je malo glupo da primamo nekoga nakon dan..prvo moramo da se upoznamo i da budemo sigurni da si ok (mozda slumis :p)hehe...stvarno ne bi zeljeli da nam neko sve ovo pokvari...zato strpi se malo :D...samo igraj smile sve ostalo ce doci samo po sebi
 
NEncho DATUM: SRIJEDA, 2009-07-15, 13:31:47 | PORUKA # 13
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ma bre, ja sam mnoooooooogo iskusan jebac, meni ne treba ni punjeje ni baterija, ja guram na pogon!!!

Added (2009-07-15, 3:31 Pm)
---------------------------------------------
Ma bre, ja sam mnoooooooogo iskusan jebac, meni ne treba ni punjeje ni baterija, ja guram na pogon!!!

 
NEncho DATUM: SUBOTA, 2009-07-18, 20:54:44 | PORUKA # 14
POSTOVA: 203

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Ovog lika do danas nisam znao, danas smo se malo bolje upoznali na serveru. Jebem ti sunce al' je dobro upoznat sa igrom koju sam ja nekada igrao - Samurai Warriors 2... Hehe, malo smo razgovarali na tu temu i na temu ko je lowara od nas dvoje :), i stekao sam utisak da je cool lik.
Stoga moj glas za tebe je, kako se i ochekivalo - ZA. Budi redovniji na serveru jer kada se KobrA vrati sa mora sledi cistka neredovnih, ovo ti sve govorim jer si mi rekao da si igrao 5 dana World Of Warcraft (WoW), i da nisi u formi, zato ti budi redovan, da ne bi loshe zavrshio. smile
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Razor OCe u Povijest
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: