search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Anketa
Anketa
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2010-08-03, 22:39:01 | PORUKA # 11




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
ahaha, ma imam vec iskustva sa nekim forumima. skupila se ekipica svi su imali preko 1k postova, i vidili smo da treba bolji forum , prešli na novu adresu (svi postovi se obrisali i povijest toga foruma je ošla u vjetar) više se nikome nije dalo više pisati. mislim da bi bilo katastrofalno napraviti takvo nešta...
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SRIJEDA, 2010-08-04, 01:40:35 | PORUKA # 12




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Slazem se... A sto se tice ove dvojce.... ja barem napisem neki dubokouman komentar... a ne ko neki sa wc solje... xD Salu na stranu, ostajem pri ovome da ono sto te dobro sluzi ne treba ni menjati... ako moze da se nalepi neki domen preko ovog tk ok, mada mislim da ni to nije potrebno, al' ajde...
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2010-08-04, 01:51:19 | PORUKA # 13




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
pa eto...cisto da nas pocnu smatrati kako oni kazu "ozbiljnijom ekipom"...jedino zato...nije puno para...skontacemo nesta...
 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-08-04, 02:06:53 | PORUKA # 14




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ozbiljn ekip na ucozu pa jebem ti sunce glupo dje si to vidio
cb klan na ucozuuuuuuuu oooo majko sveta sta oni nece smislit
pa pogledajte malo nesto obidjite neke jace klanove pa vidite sta i kako se radi noobs -.-
 
Legend3::KobrA DATUM: SRIJEDA, 2010-08-04, 02:46:48 | PORUKA # 15




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
MI niti smo jaki...a da ne pricam o ozbiljnosti :))))

Cone...hoces li ikad skontati da sajt ne pokazuje kakv si tim...sajt treba da je mala prezentacija tima....cisto da sadrzi informacije o tomu koje neko zeli da pogleda..i nista vise...i ovaj dorum nama da sluzi da komuniciramo medjusobno...i nista vise...to da li je radjen u ucozu ili picki materini veze nema....

Sad ce neko pomisliti da si jebem ako imas web u webspellu...i to jos na besplatnom templejtu...na free web hostu...extra....

Boli me djoka sta ko misli kakvi smo...takvi smo kakvi smo..nama dobri,a siguran sam i mnogima okolo...

 
Legend3::AnteS DATUM: SRIJEDA, 2010-08-04, 10:46:49 | PORUKA # 16




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Bolje organizirati warove , lako za web.
 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-08-04, 12:08:05 | PORUKA # 17




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
niko ti nece vidjet da si na free hostu niti da koristis neki free template jer se sve reklame daju ukolinit ali ok vi ste pametni ja odustajem
 
Legend3::RtZ DATUM: ČETVRTAK, 2010-08-05, 07:27:50 | PORUKA # 18




Ivan Hrskanović
POSTOVA: 1045

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Knin-Croatia
pa da cone ti si glup a mi smo pametni xD.Nego ja mislim da nam netreba novi web ovaj je odlican nek je na ucozu za bolime za to...Nadi ovako dobar web napravljen sa web spelom...
 
Legend3::ConE DATUM: ČETVRTAK, 2010-08-05, 08:02:02 | PORUKA # 19




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
pa evo malo pogledajte da znate na sta mislim
http://www.s2010.tk/

http://www.dileriii.tk/

 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2010-08-05, 14:46:44 | PORUKA # 20




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma nemam ja nista protiv webspella,cak i mislim da je bolje raditi sajt sa .php skriptom...al' jednostavno na samnom pocetku je bila moja gresk asto sam odabrao ovo...sad ovaj sajt radi skoro godinu i po....i ima tu nesta vaznije od samog izgleda ili cega vec....to je jedini razlog zasto ne treba dirati nista...aj da samo mi tek startovali....ili da stvarno imamo ogromne probleme sa sajto...al' ovo savrseno funkcionise...i kakva mi je prednos ako je sajt webspell ili joomla,nebitno....to sto ce klinci neki doci pa reci "a jes mocno"...covjece pametni ljudi se time i zanimaju.....mi smo igraci...ne web prezenteri...tako da igrajmo...
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Obavjestenja/Informations » Anketa
Search: