search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » PLACANJE SERVERA!!!!
PLACANJE SERVERA!!!!
ApiS DATUM: NEDELJA, 2009-08-30, 19:04:02 | PORUKA # 21




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Prijatelji,
sto se mene tice, mogao bih da postujem scan uplatnice, i da to zatrazimo od svih koji su uplatili, pa zaboga ovo je doba modernih dual core procesora...Da imamo pentium 1 pa da ljudima verujemo na rec , ali ovako....ma lepo cemo postovati i kraj...

Nego mene nervira jedna druga stvar, ali opet mislim da sam u manjini, pa, mogu da se nerviram do besvesti...Zasto da placamo nesto ako ne mozemo tamo da se osecamo prijatno, iliti....Znas ono, platis kurvi sex, ali nema vacarenja za sise, nema otpozadi, nema gledanja, nego samo malo da ga stavis...

Znaci, jesam za placanje, i to nije mnogo novca, na mesecnom nivou, ali brate, mili, svaki dan admin, nema chitera, nema glitchera, nema nacionalnih ispadica i molim, ali samo molim ponekada TDM, DM, cisto da se razbije monotonija...

OK, nadam se da ovo zvuci razumno....

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-08-30, 20:16:59 | PORUKA # 22




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ljudi, ja sam to sranje uplatio pre nedelju dana i vise, uplatnicu sam bacio, imam skener, ali nemogu da postujem jer nemam uplatnicu...

Ali lako moze Chawa da sazna ko je uplatio a ko ne, neka pita Milosa za imena i saznace se ko je uplatio...

 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 12:14:16 | PORUKA # 23




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Momci...vidim da je na serveru sve vise i vise ljudi...uvijek neko sad ima...za to je trebalo vremena i bilo bi bas glupo da taj server izgubimo..ili da ga mjenjamo (nedo Bog)....
Ovako...izgleda da se ipak javlja onaj problem ko je platio,a ko ne.....Chawa...vidim da nisi nista skontao za onaj racun..nema veze....ja cu u toku sedmice otvoriti racun na ime LegendI u Hypo banci najvjerovatnije...tu banku vjerujem da svi imate u svojim gradovima...tako da ce nam najlakse tako biti...racun ce biti postavljen i na sajt-u...pa ako neko zeli onako..mimo ovih sto placaju da stavi koju paru..pa neka se pare taloze....zatrebace kad tad...a sad ce i svako od nas moci da placa bez velike postarine i drugih sranja....
Ako vam ova opcija odgovara recite...po meni je ovako najbolje....
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 13:15:53 | PORUKA # 24




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ja se u potpunosti slazem sa Kobricom, i on nesto pametno da smisli xD... salim se....

Hypo banku nemam u gradu, al' uplaticu na racun iz bilo koje poste ili druge banke mislim da to moze, zar ne???

Jedino sto ce mamlazi da mi uzmu proviziju od 20-30 dinara, ali to je prihvatljiv gubitak....

 
ChawA DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 19:02:25 | PORUKA # 25




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
ja se isto slazem sa Kobrom jbg ja nisam mogao ni da stignem da otvorim taj racun svaki dan sam negde isao pa sam mislio da to ostavimo za sledeci mesec...e da ljudi sledeci mesec server ce se placati SAMO 900 din ako to me mozemo da skupimo onda smo stvarno smesni...headhunter sta je bilo KALETOM on je rekao da ce da plati...e da kako se zovete
apis
headhunter
demir
kale
dreed tj za njega smo platili mi
samo mi imena dajte da mu dam imena pa ce mi reci ko je sve platio..
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-31, 20:50:24 | PORUKA # 26




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
HeadHunter-Uros Cvetkovic

Kaleta odavno nisam video, kad ga budem video pitacu ga...

POST IZMIJENIO HeadHunteR - PONEDELJAK, 2009-08-31, 20:51:14
 
ChawA DATUM: UTORAK, 2009-09-01, 23:29:54 | PORUKA # 27




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
i rokni mu jednu vaspitnu..xD

Added (2009-09-01, 23:29:54)
---------------------------------------------
Demire samo tvoja uplatinica nije stigla...okaci svoju uplatnicu na forum da vidimo sta si sjebo..:))

 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2009-09-03, 12:07:00 | PORUKA # 28




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Pa kale nije vise sa nama....a i odsad svi mogu placati server jer se uplate vrse direktno na ziro racun..tako da nema dodatnih postarina...mozda samo mala provizija neka...
Zato molim sve Legend3...iz svih drzava..ko moze da placa server da se javi..da dogovorimo po koliko...ja cu placati....
Mi i dalje moramo imati sumu za placanje servera svaki mjesces...zato se mora znati ko placa...a racun neka nam stoji..neka se gomila..ako bude ista za nagomilati :DDDD....koz na..mozda nam neko nabaci koju paru na racun....svi cete moci pratiti stanje racuna....
postavicu uskoro racun na web da svi mogu vidjeti...
i head koju banku imas...otvoricemo i u njoj :DDD
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2009-09-03, 14:44:27 | PORUKA # 29




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ima Komercijalna, Intesa, Alpha, i jos dve-tri neznam tacno kako se zovu...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » PLACANJE SERVERA!!!!
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: