search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razno/Miscellanous » Zabava/4 fun » eRepublik
eRepublik
Legend3::AnteS DATUM: SUBOTA, 2012-04-21, 23:02:22 | PORUKA # 11




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
"Evo kod mene ima u domu 30 igraca erepa," hahahaha ko je tu koga zarazio , ili je taj erep toliko poluran u vas?
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-22, 03:29:07 | PORUKA # 12




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ma otkud znam...znam samo da kad sam usao u domski internet kafe vidim par ljudi igra erep...ja se odvalio smijati jbt...i onako malo po mlao, kroz pricu, skontam ja da njih ima bruku jbt...

ma otkud znam..znas srpske kompleske..svi ans mrze, a u RL im ne mozemo nista, ae bar cemo im na erepu hebati nanu naninnu biggrin

Nego da vam se pohvalim

Cstarlight21 to Hanibal LA | 1 hours ago
Welcome to the US Marine Corps! As of today you are part of one of the top elite fighting groups that the USA has to offer. USMC is one of the oldest branches in the USA and one of the most active. Above all else, we are a family and here to have fun.

You have been placed in 2nd Platoon - Dog Soldiers of the Bravo Company. Seeinvoices is your LT, you will be reporting directly to him. Belldandi is your Company Commander, she can also help you with any questions you may have. Technician is our Deputy Vice Commandant, leewas (on irc aka Krimpie) is our Vice Commandant, and I am the Commandant.

A couple of quick things to get you started:
-Register on our forum: eusmil.com/forum once you are registered, let me know and I will add you to our group. Check the forum everyday for the current orders and other important information.
-Let me know your irc nick so I can give you access to our private channel. There you can request supplies from any of our QuarterMasters who are online all throughout the day. Our QMs are myself, Krimpie, Seeinvoices, Allen Webster, Nuriessa, Belldandi, and HisAirness. You must be working in our communes to receive supplies.
-Please take a job with leewas (job offer is for 3 USD)
-Please join our MU: http://www.erepublik.com/en/main/group-show/507

If you have any other questions, don't hesitate to ask.

Semper Fidelis

General Cstarlight21
Commandant of the US Marine Corps

xaxaxaxa ni sam nisam vjerovao u ovo xaxaxa

a smatraju se jednom od najboljih jedinica na eSvijetu uopste. Samo pogledaj clanove i koliko ih imaju.

joj kad im ga zavucem brate
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2012-04-22, 14:24:26 | PORUKA # 13




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
covece koji su oni paljevine majko mila... stvarno vole da mrsomude majmuni glupi. nista mi ne bi bilo draze nego da vidim amere pod totalnom okupacijom. zato sam i poceo da igram xD sad su mi proradili kompleksi xD
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2012-04-22, 16:36:36 | PORUKA # 14




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
xaxaxa pa ajde dodji tao..trebte mi obojica...

i znate sta je sad jos bolje..refund kao trial igraca bio 21 q6...sad je 26 xaxaxaxaxa
 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2012-04-22, 23:53:32 | PORUKA # 15




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
nedaju mi cs, trazio sam svuda, nemam nikakve veze sa amerikom... a trenutno sam predsjednik stranke tako da ne mrdam nigdje jos neko vrijeme
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2012-04-23, 00:03:29 | PORUKA # 16




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
znam to si mi rekao..ae kad to odradis javi se pa da ti sredim to...trebate mi oba ovamo pod hitno...

a kako stoje stvari nasao sam nam posao za laku zaradu zlat....cim prve pare na ruke dobijem i budem siguran u to zovem i vas !!!
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PONEDELJAK, 2012-04-23, 01:59:46 | PORUKA # 17




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
znaci opet da skupljam pare za licencu? ja najbolje da poklanjam raw jer ovako ne ide.
 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2012-04-23, 07:16:27 | PORUKA # 18




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
kkakvi...meni sve otislo u kurac sa rawom...

10 licenci pa ce biti neke zarade

ovo ako nas ne izvuce nista nece..svaka 3 dana imamo po 6 golda svaki..tj lik ce da uzme proviziju pa nama sta ostane..al' ni to nije lose..

jbt ima 10 dana da nisam napoleona dernuo..i to jos stekam i dzaba..ode u kurac sve...dnevno iamm 100 tenkova refunda..i to malo..ne kontam

Added (2012-04-23, 07:16:27)
---------------------------------------------
ajmo

Save eWorld economy
http://tinyurl.com/save-eWorldeconomy

vote and shout

 
Forum » Razno/Miscellanous » Zabava/4 fun » eRepublik
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: