search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » ja ovo ne razumijem sta cod radi od ljudi
ja ovo ne razumijem sta cod radi od ljudi
Legend3::QubiX DATUM: PETAK, 2010-01-01, 14:00:52 | PORUKA # 11




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
KAKVI STE VI PEDERI XAXAXAXA
 
ChawA DATUM: PETAK, 2010-01-01, 14:32:16 | PORUKA # 12




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
BRATE REKAO SI DA NECES STAVITI...mamu mu jebem dao mi link i stisnes i stavi ti se status BRATE PPUSI MI KURAC ZNAS ODJEBI VISE JEBO SAM TI JA MATER TU DETINJASTU xixixixi jesi srecan sad picka ti materina mutava mrs u vrtic aj odjebi lepo UVEK SAM ZNAO DA SI PICKA I DA BI ZAJEBO SVAKOG SAMO TI JE TO U CILJU a i pokvaren si malo...necu navodoti razloge posto mi puca kurac...aj sad ono znas
 
ChawA DATUM: PETAK, 2010-01-01, 14:41:17 | PORUKA # 13




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
definitivno cone ti nisi Legenda ti si jedna picka I da SECAS SE DA SI REKaO AKO STAVIM NA FORUM KIKUJ ME IZ KLANA ...BRATE SVE PO ZELJI xD PA CEMO DA VIDIMO KO KOGA JEBE I KOJE PEDER jeste ovo zajebancija al ti ispadas picka a i da neko stvarno pomisli da sam Gay xD bole me kurac znam vas samo preko monitora ... ustvari boli me kurac necu te kikovati a i ne mogu sam nisam jedini u klanu koji odlucuje al brate ne obracaj mi se i to je to....
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-01-01, 14:52:10 | PORUKA # 14




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
evo ovako posto ne odovaras na xfire
ovo je trebalo da bude zajebancija kao i sve druge
mogao si se naljutiti i na Kid-a kad je stavio ono izmedju tebe i kobre na xfire
mogao si
ali zasto ovo kad je ovo zajebancija i nzm zasto se ljutis kad si vec rekao da sve znas samo preko monitora
ali ok nek ti bude

i da dodam jesam li se ja mogao naljutiti kad si ti stavio nick Chawa jebe Coneta (znam da je suplja )
i jesam li se mgao naljutiti to je slicna sitacija

POST IZMIJENIO Legend3::ConE - PETAK, 2010-01-01, 14:54:13
 
Karat3KiD DATUM: PETAK, 2010-01-01, 15:03:54 | PORUKA # 15




Milanko Ruzic
POSTOVA: 97

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Cone nije ti ovo fer ako si vec reko da neces stavljati zasto si ispo PICKA.....ja kad sam zezno chawu ono za kobru pito sam ga mogu li to staviti na forum...da znam da se nebi ljutio to si i ti trebo uraditi a ne da gledas kako ces ga zeznuti....odnosno zajebati da se kulturnije izrazim....

 
ChawA DATUM: PETAK, 2010-01-01, 15:49:08 | PORUKA # 16




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
cone na serveru ne znam ko je tadi igrao aQua cini mi se i on je stavio aQua jebe Chawu ja stavio ChawA jebe ConetA i ti si cini mi se stavio COne jebe Chawu ili nisi ne secam se najbolje to je zajebancija al dopizdilo mi je vise vec durgi put me zajebavate za to pa postacu obelezen zbog toga mamu vam...aj KOBRA BRISI OVA GOVNA i da zavrsavamo sa ovim vise a ti mi se cone izvini ako oces opet da pricamo mada sad si ti obelezen kod mene kao PICKA
 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-01-01, 17:39:43 | PORUKA # 17




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
e ovako nisam rekao za kik to sam rekao kad sam ti dao link za onu mapu jer si mislio da je neka zajebancija
i zato sam rekao ako ti nesto bude kikaj me
i kako ovo nisi prije vidio to znaci da si neaktivan xD
biggrin

i kako ce biti u klanu dje nema zenskih nego zesci pederluk
happy ^_^ happy
evo izvino sam mu se

POST IZMIJENIO Legend3::ConE - PETAK, 2010-01-01, 18:26:16
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-01-01, 19:09:14 | PORUKA # 18




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Alo ljudi...malo lakse...jbt na sta ovo lici...ovako Legend3 ne treba da rade...jeste da je sve ovo zajebancija zesna i svi smo se slatko nasmijali i to sto je Cone postavio ovo,da je vezano za bilo koga ,ne bi trebalo da se ljuti...bar ja ne bih....a opet,ako si obecao covjeku da neces staviti i to si trebao ispostovati....al' to je tvoj odnos prema njemu i to treba vas dvojica sami da rijesite...van foruma....ja jednostavno necu tolerisati neslogu u timu...
Znaci to vas dvojica rijesite,a ova tema ide lock...svaka dalja rasprava je suvisna...
ZNaci ne krivim ni Coneta sto je postavio,a opet ga krivim sto nije ispunio sta je rekao timskom kolegi....al' ponavljam....to vas dvojica rijesite...i svakako smatram da COne duguje izvinjenje Cavicu...toliko od mene...
I da...pazite malo na rijecnik...vidim pocele su se svakakve rijeci koristiti....
Znaci ovo ne citamo samo mi...tako da ubuduce pazite...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » ja ovo ne razumijem sta cod radi od ljudi
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: