search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » E ljudi (server)
E ljudi
Legend3::ConE DATUM: SUBOTA, 2009-12-19, 12:47:00 | PORUKA # 11




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
u jbt ova mapa sto je bila prije na serveru mozda ste igrali to je bila moja prerada vec preradjene burgundy
samo muziku novu ubacio ako je nekoi igro zna o cemu govorim ali zauzimala je 17mb puno stvarno wacko
a moze li se ubrzati skidanje nekako?????
 
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2009-12-19, 13:46:35 | PORUKA # 12




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
ja ti opet kazem da bih kao neko ko "trazi" server pre otisao da igram neke nove mape,a ne ove stare koje svi znaju napamet.i ne moramo odmah 10 novih da ubacimo,nego dve tri.a i u krajnjem slucaju bitno je da se mi super zezamo na nasem serveru,a valjda svi ostali zovu ljude da dodju,tako da im nece biti problem ako malo sacekaju.ja sam cekao i kad sam trebao prvi put da udjem na ovaj sadasnji server,i pored ovih standardnih mapa,pa sta?a to sto ti znas da igras samo ove stare to je druga stvar biggrin nemoj sad da se vadis biggrin
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: SUBOTA, 2009-12-19, 13:56:33 | PORUKA # 13




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
E pa vidi ovako, ti si tip igraca koji bi da igraju nesto novo, i takav tip igraca je u manjini, jer milion njih nece da ceka da se skidaju mape, i ja sam jedan od njih iskreno.... Sto se tice nasih servera, cekao bih uvek, makar trajalo i tri dana a ne dva..... A ovo sto si spomenuo da neznam da igram druge mape vec samo ove stare.... Nevezano za tvoju prozivku xD to cemo posle da odradimo xD, ali razmisli malo sto se stalno vrti toujane na svim serverima, ljudi su nastrebali svaki cosak, svaki centimetar i milimetar te mape, znaju sve moguce stekove i mesta odakle je najlakse skinuti neprijatelja snajpom.... Retko ko menja mape na serverima i ljudi straze i igraju samo toujane.....

I zato mislim da je najbolje da se ubaci samo burgundy bulls mapa, msm da nije velika, i da se u rotaciju stave toujane, carentan i jos jedna mapa koja se igra, a mozemo i mi da ubacimo neku koju niko ne igra, kao recimo staljingrad ili ona livada ili kako se vec zove.... i ljudi ce dolaziti sigurno....

 
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2009-12-19, 19:57:22 | PORUKA # 14




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
pa ne znam da li sam u manjini,neka se izjasne ostali.kume demokratija mora da vlada tongue biggrin
 
ChawA DATUM: SUBOTA, 2009-12-19, 23:42:18 | PORUKA # 15




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
e znam koju cu mapu staviti god aim svi su se nalozili na tu mapu ali bas svi su govorili mocna vam ta mapa tako da cu nju pa kad se skupi ekipa onda mozemo da razmiljsamo o nekoj vecoj mapi ...a ne ko prosli pu 5 novih mapa LJUDIMA JE PUCAO KURAC ad ih skidaju tako da 1 mapa dok se ljdui ne naloze
 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2009-12-20, 16:35:27 | PORUKA # 16




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
sry gob aim
 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2009-12-20, 17:56:55 | PORUKA # 17




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
e ja dolazim u petak pa cu to sa cavom rijesiti....mslm za mape...a vas bih zamolio da dolazite na server...svi...da vide ljudi da se igra....
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » E ljudi (server)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: