search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Moglo bi se odraditi (moglo!!!!!!!!xD)
Moglo bi se odraditi
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2009-11-22, 01:29:46 | PORUKA # 21




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Sta je Ogame koji qrac???? Ja igram Bitefight, mozemo tu neki savez da napravimo....
 
Legend3::QubiX DATUM: NEDELJA, 2009-11-22, 10:01:08 | PORUKA # 22




Ante Tustonjić
POSTOVA: 285

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
ja bitefight igram (svakih 2 mjeseca dodjem na acc) ... igram na bitefight.org 13 server... a ogame sam igro prie ... head to je fora u svemiru i radis flotu pa napadas i te fore
 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2009-11-22, 11:38:12 | PORUKA # 23




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Ogame ti je strateska igra koja se odvija u svemiru . Gradis ekonomiju i flotu i sa tom flotom napadas igrace. A moze se igrati war izmedju saveza al za to treba ojacati ili naci neke slabije protivnike.

Meni se ne svidja bitefight jer te ubaci u koji on oce server . Jedino da se dogovorimo jedan dan svi u isto vrijeme valjda bi nas onda u isti server stavio.

Mozemo Travian registriramo se kod chawe (ako je jak da nas pošlepa sa resursima )

 
ChawA DATUM: NEDELJA, 2009-11-22, 20:47:11 | PORUKA # 24




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
onako nisam ni slab ni jak ...nego ako cemo to registrujte se na rs1 server na koordinate +/- da budemo blizu...tj...ja cu vas se pozvati preko e maila samo mi ostavite e amilove..i tako cu zaraditi zlato ... nemojte samo da se registrujete da bi mi pomogli,neka mi kaze ko oce da igra travijan...:)
 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2009-11-22, 23:28:05 | PORUKA # 25




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
jel imas para za klan otvorit
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » Moglo bi se odraditi (moglo!!!!!!!!xD)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: