search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razno/Miscellanous » Hardware i Software » Ma neznam gdje da stavim pa evo ovdje
Ma neznam gdje da stavim pa evo ovdje
Nemo DATUM: PETAK, 2009-09-18, 14:04:10 | PORUKA # 1




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
de moze ko pomoc mis mi se pali gasi ponekad a tata mi u njemackoj a on sturcnjak za kompove(nehvalim se)MOZE POMOC

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-09-18, 14:25:55 | PORUKA # 2




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
pa ili ti je mis otiso u kurac (kupi novi) ili provjeri konektor pozadi...mozda nemas fin kontakt ili si zajebo taj isti kontakt....to se meni prije desavalo...ali sam morao novi uzeti....
 
ApiS DATUM: PETAK, 2009-09-18, 15:03:56 | PORUKA # 3




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
kako mislis, pali, gasi...

da li je bezican, ili sa kablom....

P.S @Kobra mozda bi moglo da se prebaci u deo gde se diskutuje o igrama, pa da imamo i hardware (ili ti "o Cvrstima" ) kutak na forumu ....gde bi smo mogli da raspravljamo o komponentama, pitamo za nove i tako dalje....

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-09-18, 16:15:35 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
oki....
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: PETAK, 2009-09-18, 16:27:35 | PORUKA # 5




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Pazi, moguce da ti je mis otego papke... Meni se desavalo da krene da treperi laser i odjednom samo prestane k'o da je mrtav...

To mi se desavalo par puta, dok nisam shvatio da je ono sranje u sredini(neznam kako se zove)crklo, zbog mog ucestalog lupanja misem o sto(kada me neko rokne a nije zasluzio)...

E sad, mom ortaku se desavalo to isto, ali covek u zivotu nije igrao ni jednu jedinu igricu(tetreb), ali njemu je bio problem u cincu iliti konektoru(sto je i Kobra gore napisao)...

Dakle, ako nisi lupao mis ko ja ili ti je prekid u kablu ili u konektoru, pa ti proveri to.....

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-09-18, 16:37:53 | PORUKA # 6




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma batali...
Novi mis 2.5 evra ...:DDDD
 
Nemo DATUM: SUBOTA, 2009-09-19, 10:34:06 | PORUKA # 7




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
ma sa kabelon m mis nekad zna blokat i ugasi se i onda nakon 2 3 sec upali sam JADAN MOJ LUKRECIO pomahnito dobro poslusat cu vas pa cu vidit

 
Forum » Razno/Miscellanous » Hardware i Software » Ma neznam gdje da stavim pa evo ovdje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: