search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » t-bone [PRIMLJEN]
t-bone [PRIMLJEN]
Legend3::ConE DATUM: SUBOTA, 2011-02-26, 22:51:43 | PORUKA # 11




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Da ti objasnim
Klan je nedavno presao na cb odnosno stari igraci su kupili org i poceli cb ali nije obavezno za igrace koji su odavno u klanu da imaju org.A novi igraci koji ostavljaju prijave mogu biti primnjeni samo pod uslovom da imaju cb i clear guid.KO razumije shvatice
Ako mu je org clear Imas za uz TEST naravno jer te ne poznajem ali djelujes ozbiljno koa sto kaze HH
biggrin
 
T-BonE DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 02:26:08 | PORUKA # 12




alen posta
POSTOVA: 22

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: osijek-Croatia
Ok,sve jasno!!!
 
Legend3::AnteS DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 02:29:29 | PORUKA # 13




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Uključni nam se na forumu malo, dosada....
 
T-BonE DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 03:56:19 | PORUKA # 14




alen posta
POSTOVA: 22

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: osijek-Croatia
Treba spavat,,,
A ja na strazi fujjj,,blejim u ovaj glupi telefon,,,
Imate li pub serv ili?
Ja imam svoj server,za cb mi je. Org naravno,streman.
 
Legend3::BekI DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 09:29:34 | PORUKA # 15




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Pozdrav.Ovo je jedna od najboljih prijava do sada u legendama(sto se mene licno tice).
Ja sam u potpunosti "ZA".
 
T-BonE DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 09:46:23 | PORUKA # 16




alen posta
POSTOVA: 22

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: osijek-Croatia
Bas upravo pregledavo malo vas xf klan. Fala bogu ima vas oko 20,nije sad da blatim al samo rTz ,maramica i shole igraju. Ova dva zadnja su vam se pridruzila 2011 godine znaci novaci pa igraju. Ostali duboka hibernacija:)
Dal i dalje tako planirate ili mislite pocet pucat i druzit se na TS???
Sam pitam da znam di sam se prijavio jer vidim imali ste nekih padova u klanu,al ajd bice bolje <3
 
Legend3::BekI DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 11:43:29 | PORUKA # 17




Nenad
POSTOVA: 277

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
Znaš kako, moraćemo malo češće da igramo Cod2 i da se dignemo na noge, tako da će svaki od nas igrati Cod(Koliko ko može).Nas većina nešto radi ili fax ili posao, skola itd pa je zbog toga i najveći razlog naše neaktivnosti.Na TS-u smo povremeno ali i to ćemo riješiti.Prije neki dan nisam mogao da se ulazim na TS jer su mi sluške bile u kvaru(to sam riješio).Na dobrom mjestu si ostavio prijavu, imali smo mnoge padove, najčešće su bile zbog servera(hoce,nece - i to smo riješili pa smo napokon dobili server)
I naravno vazda može bolje.Sada je sve do nas

Pozdrav !

 
Legend3::KobrA DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 13:34:12 | PORUKA # 18




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
pozZz druze....evo objasnilis u ti momci u kratkim crtama kakv smo tim......vecina ekipe je nekih 4-5 godina zajedno....nismo igrali zajedno samo u Legendama...imas o tome na stranici " o nama" ako te zanima.......cilje ekipe je druzenje i zajebancija......bilo je masu problema i zajebancija al' evo...napokon je pokrenut kvalitetan pub server i u planu je da se ekipa aktivira i pokrene..........

sto se cb-a tice...to nije primarni cilj tima.....al' zbog mladjih igraca zeljnih warova i igre odlucili smo da pokrenemo i tu sekciju tima....

Sto se tebe tice.....tvoje godine govore da si ozbiljan pa ti i ne trebam pricati o ponasanju i tim stvarima.......sto se mene tice...visi malo an serveru...da se upoznamo....pa cemo onda lako wink

 
T-BonE DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 14:38:48 | PORUKA # 19




alen posta
POSTOVA: 22

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: osijek-Croatia
Ma nema problema,a sto se tice vaseg servera mogu tek od srijede igrat jer do rada nisam doma(teren),ako udem u klan vidim server vam je ponejad problem pa vam mogu ja jedan ustupit za cb org i dat rcon cb lideru i wararangeru nije problem
78.46.21.212:28937

Ajd vidimo se onda na vasem serveru u srijedu!!!

 
Legend3::HeadHunteR DATUM: NEDELJA, 2011-02-27, 14:56:48 | PORUKA # 20




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Sve ti je cone objasnio... cilj osnivanja ovog klana je bio zajebavanje, dobro druzenje izmedju clanova, i po tome smo bili prepoznatljivi dok smo bili na 1.0... kako smo pre godinu ipo prsli na 1.3, ambicije su malo porasle, prestali smo da se zezamo, manje vise xD i krenuli malo ozbiljnije, momci su izrazili zelju da igraju CB, pa sad igraju... uvek su se zalili da ih ima malo za CB ali sad primamo iskljucivo CB igrace, a ekipu za CB za sad cine Maramica, Antara, Rtz, Shole, I valjda Antes... Ako i ti upadnes ta ekipa ce se povecati za jednog clana...Uskoro cu i ja da uzmem org key, mada tesko da cu igrati CB zbog obaveza, al' ajde probacemo... xD sad smo konacno dobili premium server, i svake veceri cemo se okupljati na serveru i bice malo spike na TS, zajebancija u vecernjim satima...
 
Forum » Stovarist3 D.O.O. :D » KantA za smece(prostor za stare i nebitne teme) /Recycl3 BiN » t-bone [PRIMLJEN]
Search: