search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Nasi KontaktI / OuR ContactS » Legend3.:.Apis (Moji kontakti....)
Legend3.:.Apis
ApiS DATUM: SRIJEDA, 2009-07-29, 14:16:43 | PORUKA # 1




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Video sam da se telefon cenzurise, a i onako mislim da mi zraci jaja kada ga nosim u predjnjem dzepu pantalona, pa ga i ne nosim redovno, mislim telefon...a on je uvek sa mnom, hvala na brizi....Lol

tako da imam XFire : (uh, ala sam moderan) strom1wolf (je*bi ga kao sala, trebalo je da bude elekrticni vuk, jer sam jebavao neke servere u nemackoj) ali bilo zauzeto....nervira me to sranje sa kecom....

zatim naravno mail : strom.wolf@gmail.com

i ono najmodernije skype : milic srdjan

p.s Imam i face book, ali molim vas nemojte ako nemate super cice za prijateljice posto ih ja nemam , ali imam super ortake koji vole te iste cice.....LOL

 
Nemo DATUM: PONEDELJAK, 2009-09-14, 11:25:43 | PORUKA # 2




Tonci Poturovic
POSTOVA: 236

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
Dodaj Danijela Banovic Al nemoj govorit da sam ti ja dao jer se me slomit na mrtvo ime nemoj molim te ko BOGA te molim ta se slikala vidi joj se pola pi*ke i malo s*se

 
Legend3::KobrA DATUM: PONEDELJAK, 2009-09-14, 14:54:51 | PORUKA # 3




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
ty Nemo na informacijama :DDDD....
P.S. Apise..car si majke mi...ovo volim kod tebe...ovakve postove...ostali ugledajte se na cika Apisa :)))))
 
ApiS DATUM: ČETVRTAK, 2009-09-17, 21:55:28 | PORUKA # 4




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Znas ti koliko ima "Danijela Banovic" tih..i svaka koliko vidim ima p*c*u , sta god to bilo sa ***..mada pravo da ti kazem ja bih se strasno zacudio da se zove "Danijela Banovic" a da nema to sa ****...

A ako je ti znas i ako ti je frend, pa onda je cuvaj, i pazi, i mazi..i ...ma znas i sam valjda...

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-09-18, 01:32:36 | PORUKA # 5




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
NIkad ne dijeli p*c*e sa drugima !!!
P.S. nju da ne dijelis sad je aksno...ja vec dodao..mala se skida ko luda a nema ni 15 godina...a jebem ti kuda ova omladina danas ide...jbt !!!
 
Legend3::GruboR DATUM: PETAK, 2009-09-18, 11:13:40 | PORUKA # 6




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
jaooo i ja sam je dodao, mala se na svakoj slici slikala u sisodrzu i gacicama msm lep prizor :)))) ali kao sto kaze zmija di ode ova omladina, ccc :)))
 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2009-09-18, 14:28:35 | PORUKA # 7




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Ma fino je ono vidjeti..al' aj da je curi 17-18-19...nego jebi me ako joj je i 14-15....jbg
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Nasi KontaktI / OuR ContactS » Legend3.:.Apis (Moji kontakti....)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: