search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » Izbaceni clanovi (Nightmare)
Izbaceni clanovi
Legend3::HeadHunteR DATUM: ČETVRTAK, 2010-04-15, 21:30:29 | PORUKA # 21




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ovako, kao prvi ja nikoga ne stitim, vec iznosim cinjenice... Kad kazem da Apis nece biti izbacen iz klana postoji i mnogo jaci razlog od onog jer ''ja tako kazem''... Razlog je mnogo veci... Vidis, Apis je snama od samog osnivanja klana, sad ce vec godinu dana od toga, a njega smo pozvali cini mi se drugog dana od osnivanja klana... Dakle on je u ovom klanu vise od obicnog igraca, jer nam je pomogao da ga organizujemo i napravimo u to vreme nesto od njega, i nije za dzabe bio u administraciji... Sledece, Apis se javio, rekao je da nece moci da igra, da je to na neodredjeno, i da ce da se javi kad bude mogao d aigra i ja to postujem... Da bilo ko od vas kaze, ej nemogu da igram 2-3 meseca ili pola godine ili godinu dana, potpuno nebitno, niko nebi dirao tog igraca ili mu bilo sta drugo rekao... Svako ima svoje obaveze i mora da ih izvrsava... Ovo sto mi radimo ovde i igramo igrice, i cod i ta sranja, to su sporedne stvari u zivotu...

Sto se Coneta tice, ponavljam po ko zna koji put, cenim to sto radis za klan, ti si uz Antesa jedini uz jos par ljudi koji (velika manjina) nesto rade za klan, i da si ti u pitanju a ne Apis i tebe bih branio, tako da to sticenje pojedinih ljudi nema nikakvo pokrice, jer umem da procenim neke stvari... Ali ako zelis da izadjes, ponavljam po stoti put, izadji slobodno, ja se necu ljutiti, vec cu ti pozeleti srecu...

Added (2010-04-15, 21:30:29)
---------------------------------------------
P.S. Cim navatamo Kobru pravimo sastanak, cisto da proverimo neke stvari, jer smo pravila vec utvrdili...

 
Legend3::KobrA DATUM: PETAK, 2010-04-16, 11:56:10 | PORUKA # 22




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
E ovako ljudi....obavjesten sam o ovome......al' nisma mogao prije komentarisati.....
Pravila stoje !!!! receno je da se na treninge MORA DOLAZITI i ko ne dodje na 3 treninga zavrsio je sa timom......Al' isto tako,ljudi ako ne mogu niko tu ne moze nista....jbg ko ne moze....samo prijavi neaktivnost i nema frke !!!!!

Znaci ne zelim sad da kritikujem nikoga zbog ovoga sto se desilo ....ponajmanje NM-a ...ja i dalje smatram da je on pravi covjek za kapitena tima i tako stoji !!! Ja sam vec rekao....a i admini su se slozili smile sve sto covjek odluci tako i stoji...ja vise necu da se petljam u tim..jer nisma tu...nisam u toku i sl. i kako on kaze tako ce i biti...naravno prvo ako se konsultuje sa adminima...jer rekli smo da u timu nema vlasti...vec samo dodatna zaduzenja....vjerujte mi ovaj covjek ima najtezi posao u timu...

E sad o ovim izbacenima !!! prateci pravila...ja bih odavno trebao izletiti iz tima...Chetu smo drzali godinu dana i sl......Apisa nema 10000 godina.....al' ona pravila koja se MORAJU postovati , ne mogu vaziti za sve isto.To sad ovako javno zvuci malo nefer i sl....al' mslm da to i sami razumijete...Vec je HH rekao....neki ljudi su u ovoj druzini vec vise od dvije godine i jednostavno se ne mozemo odnositi sa njima isto kao i prema nekome ko je tu mjesec dana....razumijete???

E sad...Ovo je upuceno administraciji (kapiten+admini)...za ubuduce...kad ljudi prijave neaktivnost...skola,posao ili bilo koja druga normalna obaveza....to se postuje i za te ljude na vazi prisustvo na trenungu i sl...al' OVO VAZI SAMO ZA LJUDE KOJI SU PRIJAVILI NEAKTIVNOST !!!! Ali isto tako se nadam da ko prijavi aktivnost nece izigrati povjerenje..pa da ga vidjamo na drugim serverima !!!!

Dakle ljudi koji iz cista mira ne dodju na trening bice im zapisan izostanak...i nakon treceg nemaju sta vise traziti u timu !!!

Sto se tice ovih izbacenih...reci cu u vezi svakoga po nesto !!!!

Prvo...Crazy.....ja apelujem o pozivam administraciju da vrate covjeka u tim....jer ovaj covjek je za tim ucinio jako mnogo....to je jedno...drugo je sto je extra momak.....primjedbi niko od vas nema na njega...u to sam siguran.....Jbg...dok su mnogi od vas ladili muda....on je radio...i to zestoko....i kol'ko znam prijavio je neaktivnost......i to je jos jedan razlog zato pozivam na njegovo vracanje...znaci da ne duzim...covjek je zaduzio tim mnogim stvarima...i moze mu se progledati kroz prste.....
isto tako....evo Demira mnogi znaju jako dugo...i mnogo smo toga pregurali zajedno....i covjeku je progledano masu puta kroz prste...bracika volem te smile al' npr ti si izgubio sansu za neku novu gresku.....

Isto tako...Jakse nema odavno....
Apisa isto....

Nije nikakvo prozivanje...nego jendostavno dajem primjer....mi smo ovdje druzina...porodica...ili kako god...i ne treba da krijemo jedni od drugih nista...pa tako ni ovo za demira...ja se nadam da se neces naljutiti sto sam tebe uzeo za primjer...

Takodje....ova druzina koja sada jeste...mi treba da se borimo da ostanemo na okupu...a ne da izbacujemo jedan drugog.....e tome tezimo...pomazimo se...jbg...znam da zvuci glupo.....al' tako ja gledam na tim !!!!

Sto se tice milke i Shadyja......takodje moram apelovati da se vrate....nemoj niko da ovo shvati kao naredbu...jer rekao sam...vlasti u timu nema niti ce biti !!
I nemojte da bude kao Kobra nesta rekao i toga cemo se drzati...nema ovdje nikakvog protektorata....zelim da svi budemo jedanki...i ponavljam...tako ce biti...i nikako dugacije...taj Shady (milos) je platio server ....na svoju uku...kad niko drugi nije htio...i to se mora postovati...covjek je zaglavio sa skolom.....nije u mogucnosti da igra....i to se mora postovati...fino stavimo covjeku status neaktivan i nema frke.....tako isto i za Mislku...
Znaci molim vas da vratite ljude u tim...a za ubuduce ove koji se ne javljaju......a pice po tudjim serverima.....a posebno ove sa vise timova (ne znam jeste li to kontrolisali ali rekli smo da se uradi) obavezno IZBACITI...al' jesnostavno ljude koji su zaduzili tim...mozemo im progledati kroz prste....
kroz ovaj tim ce prooci jos puno ljudi...al' ova druzina ce ostati...i to tgreba da cuvamo i da se borimo tako da ostane....

Added (2010-04-16, 11:50:26)
---------------------------------------------
Znaci...da rezimiram....ne zelim nikoga da omalovazavam....sad ste me natjerali da uradim ono protiv cega sam od pocetka..a to je da se petljam u tudji posao.....Nm...evo molim te...vrati ovo troje....a od ubuduce...kao sto sma rekao....ko prijavi neaktivnost siguran je....ko ne prijavi cao....

Drugo...Cone...vec sam ti rekao...imas u timu status igraca kojeg jako postujem...mnogo si uradio za tim i obecavam ti niko ti to nece ni umanjiti ni zaboraviti...al' isto tako mnogo si bezobrazan.....primiri malo.....znaci enma rasprave dalje..smiri se...radi sta ti je posao...i nemoj vise da nas vozas sa tim odlaskom tvojim...tebe niko niti zadrzava niti tjera iz tima....ovdje si dobrodosao...kao i svi ostali.....i imas status kao i svi ostali...toliko !!!!

Trece...nikakv sastanak vam ne treba...pravila su data....svi radite svoj posao...nikakvo vracanje na 1.0 nece biti...gotovo....

Sta naredi NM tako ce i da bude.....

Added (2010-04-16, 11:56:10)
---------------------------------------------
Tek sad vidjeh...sve vam je DreeD rekao u onom postu (3 problema)

Lako je vama samo se zaliti....evo recite mi ako neko zeli da vodi tim ...ja cu mu to omoguciti.....Evo sad to pred svima obecavam!!!
Da vidite malo kako je to....

Sto se tice gametype-a...igra se tdm dok ne pocnu ljudi dolaziti na server.....
Kad bude svaki dan >10-15 igraca prelazimo na s&D....

Znaci necu da cujem vise nikakve prituzbe i zalbe na bilo koga....
radite sta vam je posao...dolazite i nece biti problema...kome ovaj tim ne odgovara slobodan je!!!...
moj je posao da probam odrzati ovu ekipu kol'ko god to mogu......i to sa onim clanovima koji mi nesta znace....a to je trenutno cijeli ovaj tim.....ponavljam ...doci ce jos mnogo igraca u tim...al' shvatitte da cete u svakom trenutku za prijatelja imati samo kolegu iz sadasnjeg tima !!!!

Toliko !!!!

 
Legend3::ConE DATUM: PETAK, 2010-04-16, 14:11:50 | PORUKA # 23




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
jaoooooooooooooooooooooo koliki post najveci na forumu xD
ovako sve sam procitao
ako nema vracanja na 1.0 barem promjenite pravilo za vise timova barem jos 1 ili 2,ako je neko u vise timova to ne znaci da nece biti aktivan i u legendama
sad npr da mogu vise timova odma bi pokusao u saj ili nesto slicno
jer nedostaju mi timovi sa 1.0,ti svi ljudi koje znam odavno jos od pocetka igranja
ili da zamolim administraciju da mi dozvole da imam jos 1 tim znam da nije fer prema ostalima ali cu se nastaviti trudit za legende i bicu aktivan
zbog toga sam rekao da cu da izadjem iz tima ako se ovako nastavi.pod ovako msm neaktivnost,malo članova,1 klan,,moje lowarstvo na 1,3...
evo i ovo je moj trud

SERVER JE DODAT U FAVORITE NEKIH COMUNITIJA SLIKA SVE GOVORI
 
Legend3::NightmarE DATUM: PETAK, 2010-04-16, 19:15:43 | PORUKA # 24




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Crazy samo zbog toga sto je igrao na drugim serverima nece biti odmah primljen,ali polako,ima vremena,pricao sam sa covekom,bio je nesporazum,negde je on pogresio negde ja,uglavnom napravili smo kompromis,tako ce to biti sve ok.Cone,niko ti ne brani da igras na 1.0,ali klan ne!I tu je kraj,nema dalje price.To pravilo postuju svi admini.Ponavljam,igraj na 1.0 koliko ti je volja,ali samo dolazi kod nas na treninge redovno
 
Legend3::KobrA DATUM: SUBOTA, 2010-04-17, 13:29:42 | PORUKA # 25




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Da...upravo tako...ovo vazi za sve...kada smo prelazili na 1.3 niko vam nije rekao da ne smijete da igrate na 1.0...apsolutno....cak i sad kad je server prazan...znam da je doisadno ljudima...igrajte do mile volje na 1.0....samo na treninge se mora dolaziti...a to je 1-2 sata dnevno...ostaje vam jos 22 h da igrate na 1.0.......zar to nije ok .....

Ja stvarno ne mogu puno da pomognem odavde...al' volio bih da se sto brze server napuni..pa da ljudima bude zanimljivo da igraju na serveru...i onda nece biti potrebe ni za 1.0 ni za drugim serveriima !!!!

Sry Cone....legend3 tebi stvarno puno duguju...al' jednostavno preko nekih stvari ne mozemo.....evo ako hoces paket Hajnekena poslacu ti :))) al' ovo malo teze (u prevodu nemoguce )

BTW...drago mi je sto je postignut kompromis....evo meni licno je stalo da Crazy bude u timu...ali i ovo dvoje...ali vec sam rekao....ubuduce necemo praviti kompromise....veliki pozdrav i uzivajte....kako fin dan majku mu....cure pukle neke sorcice...bruka ziva...

 
Legend3::NightmarE DATUM: SUBOTA, 2010-04-17, 14:40:44 | PORUKA # 26




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Cure obukle sorcice,a ti ovde blejis na forumu.Cccc... biggrin
 
Legend3::JaksA DATUM: SRIJEDA, 2010-04-21, 13:08:44 | PORUKA # 27




Aleksandar
POSTOVA: 164

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
Pola ovih vasih romana nisam provitao, al nema veze... Negde sam video da me spominjete pa ovako.... Na server dolazim kad god mogu i to je jedini server na kojem ja igram... jbg nemamo svi po 15-16 god... neki od nas su stariji i imaju daleko vaznije obaveze nego sedenje po ceo dan za kompom i igranje igrica, takodje sam procitao da sam stalono na xf a da nikad ne igram, kompijuter mi stoji skoro stalno upaljen a samim tim i xf. sto se tice treninga svaki dan u 9, meni licno smeta ali opet se trudim da stignem na server kad god mogu, za razliku od nekih koje vidim posle devet da igraju cod AL NE NA NASEM SERVERU! wink
 
Legend3::RazorX DATUM: SRIJEDA, 2010-04-21, 19:40:37 | PORUKA # 28




Djordje Drazic
POSTOVA: 79

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Novi Sad-Serbia
Vi ste i BIBLIJU zajebali [boze oprosti † neznam sta radim]
 
Legend3::NightmarE DATUM: SRIJEDA, 2010-04-21, 20:23:07 | PORUKA # 29




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ma ja sam za Jaksu rekao,covek mi se uvek javljao
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » Izbaceni clanovi (Nightmare)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: