search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » Izbaceni clanovi (Nightmare)
Izbaceni clanovi
Legend3::GruboR DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 18:41:03 | PORUKA # 11




Bojan Grubor
POSTOVA: 426

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Stara Pazova-Serbia
jbg nisam mogao juce da se javim nisam bio u mogucnosti ali nema veze, jbg nisam se javio dobio sam - logicno.... a sad da kazem za ove msm i meni je crazy ono drag decko krivo mi je sto je izbacen ali ako se nije javio nzm onda, ako su vec uvedena ta pravila trebalo bi da se postuju.... i da se javim odmah za sutra, posto je utakmica a i dogovoren je sastanak izmedju nas koji smo u blizini bg da se nadjemo(jaksa, chawa, nightmare, headhunter i ja) tako da sutra uvece necu biti na serveru..... a posto najverovatnije vcrs idem za beograd posto radimo koreografiju za sutra necu biti ni vcrs ako ne odem dolazim na server.....
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 19:07:37 | PORUKA # 12




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Crazy,pravila su bila jasna i ona su krenula da vaze od SUBOTE !!! To ko je sta pre radio ne zanima me,jer vas tad nisam ni cimao.Hteli ste sami da poostrim pravila.I ti se od tad nisi javljao,UOPSTE,a igrao si na drugim serverima!!!JEL JE TO VAMA OK?JEL TAKO POSTUJES SVE NAS?A drugo,opet ti ponavljam da je na serveru TDM I DM STO NIJE DO MENE,udji kad god oces preko dana,pa ces videti,tako da ja to ne menjam.A to gde sam ja igrao pre,ni vidim poentu u tvojoj prici,jer je jos pola klana iz tog Serbia clan-a i doslo odatle.I ja UVEK igram sa snajpom sto bas i nema neke koristi na DM I TDM i jos AW,dok se na SC nisam odvajao od masinki.To sta je bila na 1.0,mozda je bilo,i ja nemam nista pre toga,ali setite te se da smo jedan period bili na 1.0 i da je situacija bila ista.I kad smo krenuli na 1.3 isto je bilo.UVEK ISTO!Zbog toga sam i stavljen za kapitena,da vam zavedem red.I niko nema moje pokrice,da nekog stitim,ljudi su rekli razlog i ok je.Kao sto sam i naglasio.A to sto Crazu nije video pravila iako sam mu poslao na xf,ili ako je video,znaci ili da nas ne postuje ili da ne posecuje forum,a koliko vidim radi mu i komp i net.A sto se tice Jakse,Cone posto uvek kasnis,ne sporim to,ali je dolazio pre tebe,tako da sam svakog zabelezio.
 
Legend3::HeadHunteR DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 20:21:33 | PORUKA # 13




Uros Cvetkovic
POSTOVA: 1802

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
U sunce ti poljubim, u pravu je dreed romane ispisaste... A sad ja da napisem jedan romancic... Dakle:

1. Klan se ne vraca na 1.0 i to neka bude svima jasno!!!!
Razlog: Pre nego sto smo presli na 1.3 je l' se secate sta se desavalo? Dok je server radio nikog nije bilo na njemu, Chawa je pokusavao da vas ozivi i elektro sokovima a vas je boleo kurac... I nemoj da neko kaze da nije tako, jer nemoze da me ubedi da je krava bik... Kao sto je Kobra rekao 1.3 ostaje ...

2. Sto se tice izbacenih... Evo sad ovako... Je li je l' se vi secate kad je uvedeno pravilo tri minusa??? I jos vam je Kobr rekao da se ne zajebavate s'tim jer nece biti izuzetaka... I opet vam je NM gledao tad kroz prste nije vas zapisivao i nije belezio ko dolazi... Koliko puta sam ja dolazio na server, iako nemam komp u bg-u, dolazio igrao, a craziya sam video pre deset dana prvi put otkad smo presli na 1.3... Da se razumemo, ne napadam ja njega, vec samo goivorim cinjenice... Za Shadya odgovara Kobra, tako da ce da vidimo sta ce biti s'njim... Milke nema 100 godina, niti sam bio obavesten da je ona jos uvek u klanu pa to i necu da komentarisem.... Sledece... Kad bi ovaj klan cinila stalna ekipa, verujte mi da bi nas bilo samo desetak... Apis radi, covek ima svojih problema, ali je s'nama uvek, i ja nedam da bude izbacen, eto ako cemo tako sad znate... Demir se javljao barem meni, ja sam to prenosio NM, ali evidentno je da se i on ne trudi... Ako se ne popravi situacija i njemu se crno pise u klanu...

3. Antesu i Conetu svaka cast, ljudi se trude oko klana najvise od svih ostalih, i najvise su na serveru... Ali ostali, sta snjima... Pod ostale ne mislim na Chawu, Antaru i DreeD-a, i clanove CS i CoD4 tima jer su oni u drugoj prici... Sta je sa ostalima??? Ok, Taxa je tek usao u klan, on tek treba da se dokazuje, ali OSTALI!!!!!!!!!???????

4. Ovo sto vam NM radi trebao je Chawa jos onda kad sam ju ja to predlagao, ali stalno je bilo neka ih bice bolje... Bice bolje kurac!!! Dakle, pravila su tu da bi se postovala, a ne krsila, ko ih krsi, u problemu je....

Zakljucak...

Sve ovo sto ste pisali nema nikakvog pokrica... Zalili ste se na Chawu, da nije dobar lider... Sad se zalite na NM, i on vam nevalja... Ja mislim da bilo koga da postavimo na celo tima, da ce i taj u startu da bude los... Nemojte da mislite da branim NM, ali dok se njih nekoliko ne izbaci iz klana, i da se vidi da smo sad stvarno ozbiljni ni vi se necete uozbiljiti... Odluke kapitena su konacne i ja ga podrzavam... Kome se ne svidja, moze slobodno da ide... I nemojte da mislite da nekog teram, vec ako se nekome ne svidja u klanu, zbogom i srecno....

 
Legend3::ConE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 21:54:07 | PORUKA # 14




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ja mislio rece nesto pametno kolko je napisao xD
vidi govorite kako su pravila ista za sve a krsite ih pa lol
e ako ovako nastavi ja cu napustit klan bice mi zao ali eto
vidi ovo vodi ka propasti
to cuvanje neaktivnih
ljudi ne ostavljaju prijave jer nas niko ne zna ,a na 1,0 smo imali prijava iha ha veoma mnogo pogledajte kantu i vidite
toliko
ovaj put bez romana
xD
 
Legend3::AnteS DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 22:06:15 | PORUKA # 15




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Procitao sam sve romane i mislim da je pravo vrijeme za sastanak, po mogucnosti najavljen barem tjedan dana prije .
 
Legend3::DreeD DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 22:41:38 | PORUKA # 16




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Head jel si morao bas toliki roman?? biggrin
Ovako Predlog: Kad se vec okupljate uvece mozete i koji war odigrati.
Cone nemoj da pricas da ces izaci...ako oces izadji niko te netera.
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 22:49:53 | PORUKA # 17




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Bice i war-ova,samo necemo da se brukamo,mora da se uigramo.Polako.Sto se tice Crazy-a,pricao sam sa njim,tako da mu nije stiglo moje obavestenje o pravilima,tako da je doslo do nesporazuma,ali on je spremam da se popravi,tako da bice na testiranju,ako se popravi,vraticemo ga.Olaksavajuca okolnost mu je sto mu nije stiglo.I ko krsi pravila?
 
Legend3::ConE DATUM: SRIJEDA, 2010-04-14, 10:40:59 | PORUKA # 18




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
pa da malo citas sve vidio bi ko krsi
i moje da iznesem svoje misljenje da li cu izaci ili ne jer ovakvu situaciju ne podnosim vise
ovo od kad su svi admini i ovo na 1,3
samo se sjetite kakav smo klan imali na 1,0
opet bez romana
 
Legend3::NightmarE DATUM: ČETVRTAK, 2010-04-15, 00:20:38 | PORUKA # 19




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ako mislis ovo sto je Head rekao za Apisa,covek je tu od pocetka i javio se da ne moze.To ti je isto kao kad bi izbacio Kobru iz klana.Zna se ko je kostur tima.I nemoj da kenjas,ako izadjes iz klana,smrad si biggrin
 
Legend3::DreeD DATUM: ČETVRTAK, 2010-04-15, 00:25:45 | PORUKA # 20




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Ma neka...neka izadje....jbt sta tu pretis da ces da izadjes...ko da si ti poslednja budala na svetu biggrin
 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » Izbaceni clanovi (Nightmare)
Search: