search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » Izbaceni clanovi (Nightmare)
Izbaceni clanovi
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 00:13:57 | PORUKA # 1




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Zbog neredovnosti,tj tri minusa,i zbog apsolutnog NE javljanja nadleznim organima,tj kapitenu,CRAZY,MILKA I SHADY su izbaceni iz klana (kako okrutno zvuci)
 
Legend3::ConE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 11:46:04 | PORUKA # 2




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
a jbt
sto si kurva nisi trebo crazy-a njega bio je dobar covjek angry
i ako postujes to tri minusa postuj za citav klan i sve clanove koji se ne javljaju nikako
NECU NIKOG DA PROZIVAM ALI IMA IH TU
 
Crazy DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 13:45:35 | PORUKA # 3




Nebojsa
POSTOVA: 69

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Sid-Serbia
hahahahahhah... ma nema veze sto me je izbacio... al nightmare trebao bi onda i sebe da izbacis ako gledas po 3 minusa.. al ajd ti si upravu!... sve je bilo normalno dok ti nisi dosao na prestol i sad su me kickali a u klanu sam vec 7-8 meseci ako ne i vise i nikad nije doslo do toga da me kickaju al ajd... POZZ MOMCI HVALA VAM NA LEPOM DRUZENJU I SVEMU OSTALOM STO STE MI PRUZILI DOK SAM BORAVIO U OVOM TEAMU! pozz
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 14:19:34 | PORUKA # 4




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Ovako pravila za sve vaze.Pa i za mene.Od subote smo ih uveli pravila,i svakoga sam obavestio da pogleda,pa i tebe CRAZY! A tih sto nema su se uredno javili !!! Za razliku od vas troje.Od tebe sam to najmanje ocekivao,cak sam te i hvalio,i zeleo sam dda te unapredim,sto znas i sam,ali onda si stao,i uopste nisi dolazio,a IKS PUTA SAM TE VIDEO DA IGRAS NA DRUGIM SERVERIMA DOK SMO IMALI TRENINGE I UOPSTE NA MOJE POZIVE NISI ODGOVARAO.Sto se tice mene,ako ja ne dolazim,i ako ja nisam zvao ljude da dolaze kod nas,sto ste trebali i vi da radite,cast izuzecima,onda nije niko.U svakom slucaju,imas statistiku servera,pa ces videti koliko sam cesto boravio na serveru.Ako mislis Cone na Grubora,on se svaki put javio,ali sinoc nije,i dobio je minus,tako da nikome ne prastam,koliko god da ga gotivim.Tu su nove mlade snage,koje ce da se trude,ne trebaju mi zabusanti.A DA LI JE BILO BOLJE PRE MENE?PA JESTE VAMA,JER STE BILI LENCUGE KOJE NISU MOGLE DA SE SKUPE,I KAD SMO PRIMALI SAKOM I KAPOM I IMALO NAS PO 30,SAMO STE KENJALI TREBA OVAKO,AJ SAD KAO BOLJE,A NIKO NISTA NIJE PREDUZIMAO !!!!!! Kad je pre mene bilo po 12 ljudi na serveru? Uopste necu da se raspravljam,tema gotova,KOME SE NE SVIDJA NEKA IZADJE IZ KLANA SAM.Ja sam to rekao Kobri,da klan ima da opstane,sa ili bez vas.
 
Crazy DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 14:40:00 | PORUKA # 5




Nebojsa
POSTOVA: 69

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Sid-Serbia
ja se uopste neraspravljam , nego samo kazem.. ti si kapiten ti znas bolje nego svi mi i ti imas tu moc ka kikujes koga zelis i da radis sta hoces. i da znam kako ti se javio apis ili neko jos neaktivniji.. a sto se tice servera receno je da ce se igrati i S&D al ja ni jednom nisam video da se to igralo . ti si stavljao sta se tebi svidja . i tu te podrzavam ti si kapiten ti radis sta hoces i kako tebi odgovara. pozz

POST IZMIJENIO Legend3::CrazY - UTORAK, 2010-04-13, 14:43:54
 
Legend3::NightmarE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 14:52:33 | PORUKA # 6




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
Procitaj forum pa ces videti da sam i Apisa prozivao.Demir se javio da ima problem sa kompom,Head je na faksu i nema kompjuter.I svi su se javili na forumu.Ko nije,kikovan je.A sto se tice SD to nigde ne pise da ce to da igramo,same mape su inace podesene da idu tdm i dm,to znaci nije do mene.A da si bio na serveru ne bi bio problem da promenim,samo je trebalo da kazete.A za mape sam uvek pitao koje hocete,i naravno da cu da promenim,kad se sto puta ponavljaju,i da stavim na DM kad nas je malo.
 
Legend3::ConE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 14:56:31 | PORUKA # 7




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
ovako ne mislim da Grubora to sto smo se svadjali to je drugo on dolazi na server cesto ALI
sta je sa
Apis
Demir
Jaksa
Milka(koju si kao izbacio) vaskrsla xD
u ostala dva tima ne idem jer nzm
sta je sa njima jesu oni neke zlatne koke
ni protiv koga od njih nemam nista ali ako su pravila neka budu za sve jer kolko vidim ovo nije postovanje pravila
Apis znam da radi da je odrastao covjek ali nije ga bilo vise od 1-2 mjeseca
Demir neki dan se javio na forum a do tad najmanje 2 mjeseca nije bio na serveru novom nzm jeli ikako
Jaksa vidio sam ga cini mi se prije 10-ak dana na serveru
Milka bila na xfire prije jedno 77 dana a na serveru nikad
STA JE SA NJIMA NIGHTMARE? ŠTA?
NISU IZBACENI OD SUBOTE NIJE NIKO BIO NA SERVERU OD NJIH STO ZNACI DA IMAJU VEC 3 -
STO ZNACI DA NJIH NEKO BRANI OD VAS ADMINA ALI BRIGA ME
SAMO AKO JE PRAVDA NEKA JE ZA SVE
ja sam u klan usao 15.09.2009 i goru situaciju ne pamtim iskreno
a i ti si negdje 22.09
e sad i ti se sjecas kakvo je tada vrjeme bilo u klanu
sjecam se 32 clana u cod2 3 tima legend3 jr legend3 lady i ove obicne legend3
u to vrjeme vladao car Kobra II gay xD
vjeme extra bilo 1,0 pun klan punili server za sekund ne citav BILO PRO IGRACA NA BACANJE REALNO
zatim pomalo izbacujemo
imali smo prijavnicaaaaaa lele sigurno 20-30 posle moje neki primljeni neki ne
to je bilo 1,0
preskacemo vladara Chawu ne manje vaznog ali preskacemo bio je super isto xD
sada ovo je 1,3 vladar Nightmare xD
server se puni u nocnim satima rekord 12 igraca cinimo sve da bude vise ali bez uspjeha
19 clanova u tri tima sad tuga place mi se
nije to zbog nighta vec zbog 1,3
nemogu vise pisat a imao bi sta
OVIM APELUJEM SVE LJUDE DOBRE VOLJE DA SE VRATIMO NA 1.0 AKO JE MOGUCE I DA NAPUNIMO SERVER I KLAN IGRACIMA

Added (2010-04-13, 14:56:31)
---------------------------------------------
i vladali smo na 1.0 realno wink

 
Crazy DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 14:58:51 | PORUKA # 8




Nebojsa
POSTOVA: 69

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Sid-Serbia
nightmare a ja ti se ni jednom nisam javio da mi komp nevalja?!
i receno je da ce se igrati S&D all wep 20000%! a ti sto si naucio da igras na serbian clan serveru TDM onda idi tamo pa to igraj , tako sam i ja igrao S&D na ostalim serverima


POST IZMIJENIO Legend3::CrazY - UTORAK, 2010-04-13, 15:00:05
 
Legend3::DreeD DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 16:20:06 | PORUKA # 9




Robert Tandori
POSTOVA: 215

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
Moze pls bez romana....danas sam se nacitao za ceo mesec(nemoram ni novine citati xD )
Ovako ponavljam Kobrine reci:"Nevracamo se na 1.0 ni po koju cenu".
1. Problem : Mrzi vas da igrate na serveru
2. Problem : Nemojte da okrivljujete lidera...ako si vec u klanu pomozi
3. Problem : Cone neprozivaj neaktivne igrace.(Milka nema internet, Apis je stariji covek imaj razumevanja za njega, demir taj uopste neprica samnom, Jaksa Online na xfire, ovako nzm dal igra.

Predlog : Posto smo dobri sa SaJ klanom da napravimo Legend3 & SaJ group

Za Shady-ja Kobra odgovara...

(Kada ovo kobra vidi ima da popizdi xD )

 
Legend3::ConE DATUM: UTORAK, 2010-04-13, 16:31:59 | PORUKA # 10




Nedam Ime
POSTOVA: 1006

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Trebinje-Bosnia and Herzegovina
brate imaj ti razumjevanja za nesa sta mene briga sto ona nema net i sta ce cura na cod2
i neso ima los komp i laga mu i nemoze igrati
apis ima posao i boli ga tuki za nas
a mogli bi ukinut cod4 i cs i imati dva tima 1,0 i 1,3

Added (2010-04-13, 16:31:59)
---------------------------------------------
i ja ne okrivljujem lidera to jasno pise
i ja bi se trudio da sam admin i mjenjao pravila ali ovako nemam sta radit sto se tice klana

 
Forum » ::Legend3 gaminG CorporatioN:: » Izbaceni clanovi!!!-komentari/Kicked members-omments » Izbaceni clanovi (Nightmare)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: