search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razno/Miscellanous » Opustite se/Relax » Ja (Hy)
Ja
Legend3::KakA DATUM: ČETVRTAK, 2010-04-29, 00:27:33 | PORUKA # 1
POSTOVA: 106

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: banja luka-Croatia
Dobar dan momci,kako ste?sta se radi?jel napredujete?kako skola?vas omiljeni drug/drugarica?kako vasi roditelji/braća(sestre)?kako vasi kucni ljubimci?da li se dovoljno brinete o njima?da li vas vole?

Izvinite ljudi za ovo gore malo sam posandrcao....oleeeee....eo ja da vam se javim malo,pregledam situaciju,odrzim obecanje(jbt aktivniji sam, nego kad sam bio clan) smile malo da vas smaram sa svojim problemima,otisao mi komp,sad sam na ovom nekom "pomocnom" ako u taj pomocni probam instalirati zmijicu(snake) kompjuter ce automatski istog trena eksplodirati,tak da nemam nista na ovom...(hahahaa,ko da vas zanima) happy

eo ovo je cisto malo da proverim kako ste i da vam se javim....

PS.
Zaboravio sam,kako zenska/decko?

smile

 
Legend3::NightmarE DATUM: ČETVRTAK, 2010-04-29, 12:24:15 | PORUKA # 2




Dragan Djermanovic
POSTOVA: 317

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Smederevska Palanka-Serbia
De si ti bitango?Nema te sto godina.Eto,borimo se nekako.Moje cure me slusaju,ne znam za ove ostale.Kad ces da navratis na server da ti objasnim neke stvari biggrin
 
Legend3::AnteS DATUM: ČETVRTAK, 2010-04-29, 13:14:10 | PORUKA # 3




Ante Stanković
POSTOVA: 1938

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Vinkovci-Croatia
Pozdrav :D, lijepo od tebe što si se javio hehe... Kod mene je slabo, muke u školi i tako... Prekinio nemam curu... Raspada mi se društvo sa kojima idem za 1.maj. Ljubimci slušaju, evo mi zec odgrizo dio kotačića na mišu, imam 2 kornjače njih sam zapustio eno im zelena voda kao u Bosutu ehhe, imam psa neznam ni kako se zove. xD I tako sve je solidno. Jedva čekam da završi škola malo da uživam :)
 
Forum » Razno/Miscellanous » Opustite se/Relax » Ja (Hy)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: