search
menu
person

NEWS AND UDATES

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Call of Duty 2 » Drugi timovi/Other teams » T7.FRAGFANATIC MULTIGAMING CLAN (T7.FF)
T7.FRAGFANATIC MULTIGAMING CLAN
stewzor DATUM: UTORAK, 2009-08-18, 22:46:37 | PORUKA # 1




Stefan
POSTOVA: 32

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
The T7 FF Gaming team is one of the most succesful gaming teams in the world. With over 45 000 € in cash earnings and a thriving online community behind it, the team is one of the most known and talked about teams out there. The hordes of fans follow the infamous Call of Duty 4 team, the World champion FIFA players, the World Cyber Games attending Project Gotham Racing player or the award winning Counterstrike team everywhere. Over 250,000 people each month visit the website of the team and it is one of the most succesful brands within the Gamevibes organisation.

By STEWA

 
ChawA DATUM: UTORAK, 2009-08-18, 23:36:13 | PORUKA # 2




Nikola Chavic
POSTOVA: 427

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: .-Serbia
WTF????xDDD
 
stewzor DATUM: SRIJEDA, 2009-08-19, 04:09:36 | PORUKA # 3




Stefan
POSTOVA: 32

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
WTF U MEAN WITH WTF?! biggrin
 
Legend3::KobrA DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-20, 11:18:48 | PORUKA # 4




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
Stewa se vazdi moto oko ovih zeznutih ekipa...:DDDD
 
ApiS DATUM: PONEDELJAK, 2009-08-24, 14:25:48 | PORUKA # 5




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Ma Daj, neka dojdu na Balkan, da ih rasturimo i da im uzmemo te pare, pa ce "da vidu od kog se drveta pravu kasike" happy happy happy
 
stewzor DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-27, 16:11:21 | PORUKA # 6




Stefan
POSTOVA: 32

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: -
izvini apis...mi jesmo sa balkana...i iz Poljske ...ako ocete ajde odma da nas rasturite...mi smo za -.-
 
ApiS DATUM: ČETVRTAK, 2009-08-27, 19:12:05 | PORUKA # 7




Milic Srdjan
POSTOVA: 82

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Unknown-Serbia
Pozdrav tebi Covek....

drago mi je da ima borbenih likova kao daljem nase Evrope....Sto se tice meca, pravo da ti kazem mene ce te sigurno da dobijete, ja i nisam neki igrac., a za ostale..pa moras sa njima videti....

Nemo" o"ma se ljutis, jer vidis da se samo zezam, a mislim da se nisi naljutio....Ipak .koliko vidim to je jak klan sa dobrom podrskom, a mi, opet smo klapa zajebanata, djecaraca, koja prvenstveno se voli zezati i saliti, druziti...nadam se da si citao Alan Fordove kada si bio malo stariji...

p.s To da ima igraca iz Poljske i nije bas za hvalu, posto vecina sa kojima sam djuskao su veliki chiteri, ali niko nije imao tag tvoga klana....

 
Legend3::KobrA DATUM: UTORAK, 2010-03-02, 04:14:44 | PORUKA # 8




Stefan Ruzic
POSTOVA: 2078

STATUS: OFFLINE
LOKACIJA: Foca-Rep.Srpska-Bosnia and Herzegovina
e moj apise....Stevic ti je promijenio bruku tih "velikih" timova...od Babusnica clana do Dedusnica klana ..... saban se lozi na te ekipe...pa dolazi smara nas ovdje...
 
Forum » Call of Duty 2 » Drugi timovi/Other teams » T7.FRAGFANATIC MULTIGAMING CLAN (T7.FF)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: